Kategoriler
Blog Konuk Yazar

Blogküme geldi hoşgeldi

blogkumeTürkiye'de bloglarla ilgili yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Ocak ayından itibaren bannerlarını çeşitli bloglar da görmeye başladığımız blogküme bir kaç gün önce yenilenen tasarımıyla tam olarak kullanıma açıldı. Türkçe kaliteli bloglar arasında desteğe bağlı bir bağ kurma hedefi ile yola koyuldu. Güzel de oldu.

Türkiye'de bu alanda bir boşluk vardı ve blogküme umarız bu boşluğu doldurur. İlk açıldığından 6 tane blog ile başlayan daha sonra önerilerle 11'e çıkan blog sayısı daha da artacak gibi. Her blogun blogküme'ye dahil olmadığı çok fazla önerilen blogların katılabildiği blogküme'ye öneri sayfasından beğendiğiniz blogları önerebiliyorsunuz.

Umarız ilerleyen zamanlarda daha da gelişerek kalitesinden ödün vermeden yayın hayatına devam eder…

Eski wolkanca.com’da Blogküme geldi hoşgeldi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogküme geldi hoşgeldi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.