Kategoriler
Internet

5 Milyon dolarlık Türk arama motoru geliyor

Hakia.Com Hakia. Aslında ilk duyduğumda pek önemsemedim çünkü arama motorlarına büyük bütçelerle yatırım yapan meşhur üçlünün yanında Hakia nın çok ta fazla şansı olmayacağını düşünüyordum, ama Murat Vargı’nın MV Holding ve KVK Holding hisselerinin bir kısmını satarak Hakia projesine “5 Milyon Dolar” yatırım yaptığını okuduğumda bir anda heyecanlandım.

Sormak istediğin soruyu Hakia’ya sor

Hakia Hakia şu anda gelişiminin % 28’ini tamamlamış ve bu haliyle Beta kullanıma açılmış durumda, resmi açılış ise önümüzdeki sonbaharda yapılacak. Türkçe kullanıma ise 2007 de geçilecek… Murat Vargı, “Hakia ağılıklı olarak kulanımın fazla olduğu Amerika’ya hizmet verecek. Diğer rakip şirketler nasıl tüm dünyayı kapsıyorsa, Hakia’da kapsayacak.” diye konuşan Murat Vargı son olarak, “Ben ön planda olmak istemiyorum. İş kendini konuştursun …” diyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

5 Milyon dolarlık Türk arama motoru geliyor başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

ben de duyalı baya olmuştu pek umursamamıştım hakia.com google rakip :spammer:
fakat google öyle bir alışmışım ki diğerini kullamaya gerek duymadım hakia da google kadar iyi :shroom:
fakat hakiada önbellek yok 😛 acman: ki googlede arama yaptığım zaman her zaman önbellek kısımını kullanırım
google mu google insanın alışkanlığından vazgeçmesi çok zor :ban:

ya herkes altavista dahil googleden bulunuyor herkes google altyapısını kullanıyor volkan abim

gerçekden böyele yani türk arama motoru alırsa kollanırım ve çok memun olurum ve arkadaşlarımada tafsiye ederem saygılar.