Kusura bakmayın sizi dolandırdık!

Kusura Bakmayın Sizi Dolandırdık Aslında Büyük Bir Zevkle Dolandırdık Kahretsin 🙁 Neyse En Azından Akıllanırsınız Artık Yeni Bir Host Açıcaz Orayada Bekleriz Unutmadan Müşterilerimize Geri Para Mara Ödemiyoruz Zaten Beni İstesenizde Bulamazsınız 😀 Hade Köstüm

İnternette web sitesi, blog vs. açmak isteyen ve bu işlere yeni giren insanlar sağda solda bilhassa forumlarda hosting firması ararlar ve ilk baktıkları şey fiyatlarıdır. Bunun hata olduğunu daha öncde çok kez yazmıştım. Şimdi gözüme çarpan şu bildiride teknolojihost adlı bir hosting firması müşterilerini dolandırmış ve sitelerini kapatıp alay eder bir şekilde sizi dolandırdık yazmışlar (: dolandırılan arkadaşlara geçmiş olsun.
Hosting için öncelikle firmanın referanslarına ve ne zamandan beri bu işi yaptığına bakınız. Önerim blogumun sponsoru tescilet.net.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bundan 4-5 sene önce surhost diye bir siteden host almıştım. bu benim ilk hostumdu. ve ilk defa bir web tasarım işi almıştı. buda benim ilk işimdi. site tasarımından iki ay sonra tatile gittim. tatildeyken siteyi hazırladığım firma beni aradı. yawww bizim internet site açılmıyir. dediii!…
tatildeyken bir internet cafeden baktım doğru diyor. hemen telefona sarıldım host sahibini aradım ne gezer herifler uçmuş. site zaten statikti html yani yedeği vardı. ama firma ismine ait .com uzantılı alan adı almıştım hepsinden önemlisi alan adı gitti. rezil olduğumumamı yansam, dolandırıldığımamı yansam, emeğimemi yansam, sonra cebimden tekrar host ldım onamı yansam …. yansam yansam. simdi ihs.com.tr den alıyorum. host hizmetleri kısıtlı ama kaliteli. parayı verirseniz genişletiyolar. birde kebirhosttan aldım. herşey sınırsız gibi ama, kalite biraz düşük herşeyden önemlisi çok ucuz. bu iki hostan memnunum.