Kategoriler
Genel

Windows için WhatsApp güncellendi

Windows için WhatsApp Masaüstü uygulaması yenilendi.

WhatsApp’ın son zamanlarda birçok yeni özelliği ve geliştirmeleri oldu, Windows için WhatsApp Desktop uygulaması da güncellendi, bu güncellemede çarpıcı bir değişiklik olarak görünümün Windows 11’e çok uyumlu hale geldiğini görüyoruz.

Bana göre şu an tek eksik birden fazla kullanıcı ekleyemiyor olmak, yani bir cihazda sadece bir numara kullanabiliyoruz ve farklı hesaba geçiş yapmak için çıkış yapmak zorunda kalmamız.

Yeni versiyonda dikkatimi çeken diğer özellik uygulama kapalı bile olsa bildirimleri alabilmeyi sağlayan bir seçenek ve bilgisayarın açılışında çalışmasını sağlayabilecek bir ayar, bildirimlerde farklı sesler kullanabilme seçeneği, bunlar ve görünüm uyumundan başka büyük bir değişiklik görmedim.

Genel olarak yeni versiyonu beni tatmin etti, sevdim.

Yeni Whatsapp Windows Store’dan indirilebiliyor https://www.whatsapp.com/download.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop hem Windows Hem MacOS için çıktı.
WhatsApp sesli mesajları yazıya dönüştürmek
WhatsApp için geliştirilen yeni özellikte, sesli mesaj olarak gönderilen içerikler, WhatsApp tarafından artık metne dönüştürülecek. Böylece kullanıcılar sesleri dinlemeye gerek kalmadan WhatsApp sesli mesajlarını okuyabilecek.

wolkanca.com’da Windows için WhatsApp güncellendi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows için WhatsApp güncellendi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.