Kategoriler
Genel

WhatsApp çoklu cihaz desteği geliyor

WaBetaInfo tarafından paylaşılan rapora göre, bu yeni özellik kullanıma sunulduğunda tek hesabı 4 farklı cihazda kullanmak mümkün olacak. Bu sayede WhatsApp’ın ilk kez kurulduğu cihazın sürekli açık olmasına gerek kalmayacak.

Facebook’un geliştirdiği ve en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp çoklu cihaz desteği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Günümüzde WhatsApp Web ile bilgisayar üzerinden mesajlaşmak mümkün. Ancak bunun çalışabilmesi için WhatsApp’ın kurulu olduğu telefonunuzun açık ve internete bağlı olması gerekiyor. Geçtiğimiz aylarda bu bağımlılığı ortadan kaldırmak için çoklu cihaz desteği üzerinde çalışmaya başlayan WhatsApp’ın geliştirme sürecini büyük oranda tamamladığı belirtiliyor.

WaBetaInfo tarafından paylaşılan rapora göre, bu özellik kullanıma sunulduğunda tek hesabı 4 farklı cihazda kullanmak mümkün olacak. Bu sayede WhatsApp’ın ilk kez kurulduğu cihazın sürekli açık olmasına gerek kalmayacak.

Şu anda beta sürecinde test edilmekte olan bu özellik kullanıma sunulduğunda, WhatsApp’ın masaüstü istemcisinin yani Windows ve Mac uygulamalarının da yenilenmesi bekleniyor.

https://9to5google.com/2020/09/21/whatsapp-multi-device-testing/

wolkanca.com’da WhatsApp çoklu cihaz desteği geliyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WhatsApp çoklu cihaz desteği geliyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.