Kategoriler
Genel

Firefox ve Chrome gizli pencere kısayolu

Windows için masaüstüne veya başlangıca gizli pencere açılan bir tarayıcı kısa yolu ekleyebilirsiniz, Firefox, Chrome ve Opera için çalışmakta.

Windows için masaüstüne veya başlangıca gizli pencere açılan bir tarayıcı kısayolu ekleyebilirsiniz, Firefox, Chrome ve Opera için çalışmakta.

Firefox için öneclikle oluşturmuş olduğunuz tarayıcı kısayolunun özelliklerini açın “C:Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe” yazan kısmın sonuna -private-window ekleyin yani tamamı “C:Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe” -private-window olacak.

Chrome için ise aynı şekilde oluşturmuş olduğunuz veya var olan kısayolun özelliklerinden başlama yeri kısmının sonuna -incognito ekliyoruz. Yani toplamda “C:Program Files (x86)GoogleChromeApplication” -incognito yazıyor olacak.

 

 

 

Kaynaklar

wolkanca.com’da Firefox ve Chrome gizli pencere kısayolu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Firefox ve Chrome gizli pencere kısayolu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.