Kategoriler
Genel

Chrome, Opera ve Firefox Dark modu

Artık çoğu web sitesinin ve uygulamanın dark modu(koyu mod) var, hatta bazı banka uygulamalarının mesela Yapı Kredi mobil uygulamasının bile koyu modu var.

Artık çoğu web sitesinin ve uygulamanın dark modu(koyu mod) var, hatta bazı banka uygulamalarının meselaYapı Kredi mobil uygulamasının bile koyu modu var.

Tarayıcınızda gezdiğiniz tüm web sitelerinin koyu modda olmasını ister miydiniz? Cevabınız evet ise bunu yapmak çok kolay.

Chrome için adres çubuğuna “chrome://flags/” yazın ve enterlayın, ardından arama bölümüne “dark” yazın çıkan “Force Dark Mode for Web Contents” seçeneğini benim tavsiyem “Enabled with selective inversion of non-image elements” seçin ve tarayıcınızı yeniden başlatın.

 

Opera Dark

Opera için de hemen hemen aynı işlem sadece “opera://flags/” yazıyorsunuz arama kısmına “dark” yazın çıkan seçenekten ayarınızı yapın. opera://flags/#enable-force-dark

Dark Reader

Firefox için https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/darkreader/ eklentisini kullanabilirsiniz.

 

wolkanca.com’da Chrome, Opera ve Firefox Dark modu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Chrome, Opera ve Firefox Dark modu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.