Kategoriler
Tech

Chrome, Opera ve Firefox Dark modu

Artık çoğu web sitesinin ve uygulamanın dark modu(koyu mod) var, hatta bazı banka uygulamalarının mesela Yapı Kredi mobil uygulamasının bile koyu modu var.

Artık çoğu web sitesinin ve uygulamanın dark modu(koyu mod) var, hatta bazı banka uygulamalarının meselaYapı Kredi mobil uygulamasının bile koyu modu var.

Tarayıcınızda gezdiğiniz tüm web sitelerinin koyu modda olmasını ister miydiniz? Cevabınız evet ise bunu yapmak çok kolay.

Chrome için adres çubuğuna “chrome://flags/” yazın ve enterlayın, ardından arama bölümüne “dark” yazın çıkan “Force Dark Mode for Web Contents” seçeneğini benim tavsiyem “Enabled with selective inversion of non-image elements” seçin ve tarayıcınızı yeniden başlatın.

Opera Dark

Opera için de hemen hemen aynı işlem sadece “opera://flags/” yazıyorsunuz arama kısmına “dark” yazın çıkan seçenekten ayarınızı yapın. opera://flags/#enable-force-dark

Dark Reader

Firefox için https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/darkreader/ eklentisini kullanabilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Chrome, Opera ve Firefox Dark modu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.