Kategoriler
Kodlama

JavaScript Influencers 2021 yılında takip edilecek JavaScript influencerları.

JavaScript en eski programlama dillerinden biridir ve şu an web/mobil uygulamalarında dünyanın en çok kullanılan dili olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

JavaScript ile ilgili bir işiniz, mesleğiniz, projeniz var ise bu konuda trend oluşturan veya trendleri çok iyi takip eden “Influencers” diyebileceğimiz kişileri takip etmeniz size harika ipuçları ve fikirler verebilir. İşte JavaScript Influencers 2021 listesi.

Kategoriler
SEO

2021 SEO trendleri rehberi ZEO ajansından @ezgigulsenyayli’nın hazırladığı 2021 SEO Trendleri Rehberi başlıklı blog yazısını görmelisiniz.

ZEO tarafından hazırlanmış bu kapsamlı rehber, 2021 yılı boyunca SEO çalışmalarınızda size yol gösterecektir.

Kategoriler
Genel

2021’de öne çıkan dijital trendler – Commencis Commencis tarafından hazırlanan “2021’de Öne Çıkan Dijital Trendler” başlıklı rapor, geçen yıldan bu yana hayatımızda olan ve 2021’de de öne çıkacağı düşünülen dijital uygulamalar ve trendler aşağıdaki sektörler bazında listelenmiş

Commencis tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor sayesinde 2021 yılına damgasını vuracak dijital trendleri öğrenebilirsiniz.

Kategoriler
Tech

Trend hashtag’ler ve dikkat etmeniz gerekenler Trend olan hashtag’leri kullanarak markanıza ihtiyaç duyduğu görünürlük artışını sağlayabilirsiniz. 2020 trend hashtagler ve 2021’de dikkat etmeniz gerekenler.

Hashtag’ler, sosyal medya pazarlamasının önemli ve etkili bir yöntemidir ve trend olan Instagram hashtag’leri kullanmak daha da önemlidir. Gönderilerinize hashtag eklemek, katılımı artırmaya yardımcı olabilir; araştırmalara göre en az bir hashtag’e sahip gönderiler %12.6 daha fazla etkileşim alıyor.