Kategoriler
Genel

2021’de öne çıkan dijital trendler – Commencis

Commencis tarafından hazırlanan “2021’de Öne Çıkan Dijital Trendler” başlıklı rapor, geçen yıldan bu yana hayatımızda olan ve 2021’de de öne çıkacağı düşünülen dijital uygulamalar ve trendler aşağıdaki sektörler bazında listelenmiş

Commencis tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor sayesinde 2021 yılına damgasını vuracak dijital trendleri öğrenebilirsiniz.

2021 Öne Çıkan Dijital Trendler — Perakende Sektörü
2021 Öne Çıkan Dijital Trendler — Perakende Sektörü

2021’de Öne Çıkan Dijital Trendler
2020, tüm sektörler için büyük bir dijital dönüşüm yılı oldu. COVID-19 salgınının beklenmedik etkisi kurum ve şirketlerin esnek çözüm üretimini hızlandırırken birçok sektör, ağır bir ekonomik krizden geçiyor. Bu zorluklar, yapay zeka, analitik ve bulut sistemlerinin yardımıyla fırsata çevrilirken uzaktan iletişime daha önce hazırlık yapmış sektörler için bir yükseliş imkanı sunuyor.
Bu raporda, geçen yıldan bu yana hayatımızda olan ve 2021’de de öne çıkacağını düşündüğümüz dijital uygulama ve trendleri inceleyerek sektöre katkı sağlamayı hedefliyoruz.
“2021’de Öne Çıkan Dijital Trendler” raporunda aşağıdaki alanlarda dijital trend ve uygulamaları ele aldık:
– Bankacılık
– Sağlık
– Sipariş Servisleri
– Perakende
– Eğitim ve Çalışma
– Turizm ve Seyahat
– Sanat-Kültür ve Sosyal Medya

Kaynak: https://www.commencis.com/2021de-one-cikan-dijital-trendler/
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

2021’de öne çıkan dijital trendler – Commencis başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.