Kategoriler
Genel

DeLonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi deneyimlerim Home ofis çalışmaya başlayalı almayı planladığım ve seçtiğim Delonghi marka filtre kahve makinesi hakkında.

Bilindiği gibi(tanıyanlar) kahve benim için vazgeçilmez bir şey ve Türkiye’de alkollü içkinin yasaklandığı konuşulduğu şu günlerde eğer bu kahve için olsaydı hemen şu andan itibaren kendimi eşkıya ilan ederdim. 🖤 Seviyoruz yani, yakarız bu gezegeni!

Kategoriler
Genel

Logitech MK470 deneyimim Yeni klavyem Logitech MK470 hakkında inceleme.

Logitech MK470 İnce, Kablosuz Klavye ve Mouse Kombinasyonu isimli ürünü aldım. Başta biraz kaygım vardı ancak uzun süre laptop kullanan biri için klavyenin muhteşem olduğunu söyleyebilirim.

Kategoriler
Genel

Birden fazla ekran kullanımında renk kalibrasyonu Monitör renk kalibrasyonu hakkında deneyimlerim.

Yaklaşık 9 aydır uzaktan ve evden çalıştığım için eve laptobun yanına ek bir monitör almak istedim. “Lenovo ThinkVision S24E-10 23.8″ 60Hz 4ms S24E-10 23.8″ 60Hz 4ms” çok beğendim ve sipariş verdim.

Kategoriler
Genel

BTwin Triban 500 deneyimlerim Eğer uygun fiyatlı ve kaliteli bir yol bisikleti arıyorsanız BTwin Triban tam size göre bir bisiklet.

Decathlon’u çok seviyorum, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ve mağazalarına her girdiğimde aradığım şeyi bulup çıkıyorum. Decathlon’un en sevdiğim ürünleri de bisiklet ve bisiklet ürünleri ki önceden Türkiye’de daha fazla bisiklet modeli getirirlerdi sanırım şimdi tüm modelleri getirmiyorlar. Oysa Decathlon’un markası BTwin’in çok daha fazla modeli var.

Kategoriler
Genel

Turkcell Superbox’un rakibi Vodafone RedBox Superbox'a rakip olarak gelen Vodafone'un yeni hizmeti Vodafone RedBox Vodafone 4.5G mobil şebekesini ev internetine dönüştürüyor.

Önceki yazımda Turkcell Superbox deneyimlerimi anlatmıştım, yazıyı hazırladığım zaman henüz Vodafone RedBox açıklanmamıştı, şimdi Vodafone hizmeti duyurdu ve Superbox’a bir rakip eklenmiş oldu.

Kategoriler
Genel

Turkcell Superbox deneyimlerim Uzun zamandır Turkcell Superbox kullanıyorum ve bu yazıda size deneyimlerimi aktarmak istedim.

Turkcell Superbox, kesinlikle Turkcell’in şahane bir hizmeti, ben uzun zamandır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Bu konuda deneyimlerimi, tavsiyelerimi aktarmak isterim.