Kategoriler
Tech

Logitech MK470 deneyimim

Yeni klavyem Logitech MK470 hakkında inceleme.

Logitech MK470 İnce, Kablosuz Klavye ve Mouse Kombinasyonu isimli ürünü aldım. Başta biraz kaygım vardı ancak uzun süre laptop kullanan biri için klavyenin muhteşem olduğunu söyleyebilirim.

Öncellikle “Logitech MK470” aslında biraz pahalı bir klavye ancak ürünü inanılmaz bir indirimde yakaladım ve hemen aldım. Normal şartlarda piyasada 550TL gibi bir rakama satılırken indirimle 399TL’ye buldum ve aldım, bunun için akakce.com’a ayrıca teşekkür ederim. Yani normalde 550TL bir kalvye için çok fazla bence tabii benim gibi aşırı derecede klavye kullanan biri için olmayabilir de, daha da pahalıları var.

Klavyeyi çok beğendim. #Logitech K470 – 🖱 🖥

Logitech’in ürünlerini seviyorum, aslında bakılırsa teknoloji ürünlerinde ilk 3 markan nedir diye sorsalar 1. Apple, 2. Xiaomi ve 3. kesinlikle Logitech olur, ürünleri fiyatına göre her zaman çok kaliteli.

Bu klavye ile birlikte bir mause da geliyor, ben sadece klavye için aldım ancak gelen mause da fena değil, sessiz ve basit, diğer kullandığım Logitech M590 kadar iyi değil elbette bu yüzden fareyi bir kenara koydum. Bu arada fare alacaksanız M590’ı kesinlikle tavsiye ederim Bluetooth bağlantı seçeneği de var her türlü cihaza bağlanıyor, pili 2 sene dayanıyor.

Tuşların hissi çok iyi, klavyenin ağırlığı şaşırtıcı derecede yüksek sanki içerisine ekstradan ağırlık koymuşlar gibi, ağır olması çok iyi ki inanılmaz ince bir klavye bu. Elbette kablosuz, sevmediğim sadece 2 tane özelliği var bunlardan birincisi kablosuz alıcı sanırım “Logitech Unifying” uyumlu değil, bu tüm diğer uyumlu Logitech kablosuz cihazların aynı alıcı ile bilgisayara bağlanmasını sağlardı. Diğer sevmediğim bir özelliği ancak pek de beni etkilemeyeni yön ok tuşları biraz küçük kalmış.

Biraz da reklam gibi oldu ama tanıdığınız birinden bir ürünün incelemesini görmek her zaman iyidir.

MK470 Slim Wireless Keyboard and Mouse Combo

İlk izlenimlerim bunlar, bu yazımı da MK470 ile yazdım, güzel bir his. Klavye almak zorunda kaldım zira laptopun benim için en önemli tuşlarından biri arızlanmıştı bu konudan Twitter’da bahsettim 🙂

İş için kullandığım laptobumda klavyede en önemli tuşum bozuldu, sizce hangisi?

Herkese iyi işler ve lütfen Twitter’dan beni takip edin!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Logitech MK470 deneyimim başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.