Kategoriler
Genel

Turkcell Superbox deneyimlerim

Uzun zamandır Turkcell Superbox kullanıyorum ve bu yazıda size deneyimlerimi aktarmak istedim.

Turkcell Superbox, kesinlikle Turkcell’in şahane bir hizmeti, ben uzun zamandır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Bu konuda deneyimlerimi, tavsiyelerimi aktarmak isterim.

Öncelikle Turkcell Superbox hizmeti bir Turkcell mobil data hattı ve bir mobil modemden ibarettir, data hattını modeme takıyor ve vep telefonunun çektiği her yerden modem ile internete bağlanabiliyorsunuz. Mobil 4,5G/3G hattın çektiği her yerden yani herhangi bir ADSL, fiber vs. bir altyapıya ihtiyacı yok, herhangi bir farklı şeye ihtiyacı yok. Ben uzun süredir köyde yaşıyorum ve evimin bulunduğu yere altyapı yok, açıkçası telefon hattı bile yok ama mobil hat çektiği için Turkcell Superbox sayesinde şehir dışında bir köyde çok hızlı bir internete sahibim.

Turkcell Superbox bu özellikleri ile taşınabilir bir internet, yani eğer modemi alıp başka bir yere giderseniz orada modemin fişini prize takmak yeterli oluyor, aslında verdikleri modemlerde batarya kısmı da var yani elektriksiz şarj edip de çalışabilir ancak batarya yuvalarına batarya koymamışlar bu özellik ekstra batarya almayı gerektiriyor, batarya şu şekilde.

Fiyatı diğer internet bağlantı seçeneklerine göre bir miktar pahalı olsa da verdiği özgürlük bence fiyatına değer.

Oyun oynayan biriyseniz ping değerleri çok yüksek yani oyun için tavsiye etmem. Ancak dosya indirme ve yükleme konusunda kesinlikle tavsiye ederim.

Netfilix ve Youtube’de 1080p sorunsuz izlenebiliyor, şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Birlikte verdikleri modem çok kaliteli ve özellikli bir modem, diğer ADLS ve VDSL modemlerden başka 802.11ac gibi ekstra iyi özellikleri var. Anten çıkışları var ekstra 2 anten alıp hem sinyal alım hem de çekim alanı yükseltilebilir.

Aylık fatura reklamlarda bahsettikleri fiyatın 15-20TL daha fazlası geliyor(vergi ve kart tahsis ücretleri ekleniyor).

Daha fazla bilgi: https://www.turkcell.com.tr/superbox

Turkcell Superbox reklam

Diğer operatörlerin de benzeri hizmeti sunması rekabet olurdu iyi olur du ama bildiğim kadarıyla Turkcell harici diğerlerinde şu an için maalesef yok.

wolkanca.com’da Turkcell Superbox deneyimlerim veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Turkcell Superbox deneyimlerim için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.