Kategoriler
Düşünce

Cem Özdemir Almanya Gıda ve Tarım Bakanı oldu 60 yıllık Almanya-Türkiye göç tarihinde bir ilk yaşandı ve Cem Özdemir federal düzeyde bakan oldu.

Almanya’da Federal Tarım Bakanı olan Cem Özdemir mazbatasını almak için Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na bisikletle gitti. Bisiklet elektrikli e-bike idi.

Yeşiller Partisi Milletvekili lan Türk asıllı Alman vatandaşı Cem Özdemir Gıda ve Tarım Bakanı oldu, federal düzeyde Türk asıllı ilk bakan oldu.

Kategoriler
Genel

Dünya Bisiklet Günü Aydan Çelik'in #DünyaBisikletGünü için yazdığı yazıyı okuyun.

Evet bugün Dünya Bisiklet Günü ve aynı zamanda dünyanın bir yerlerinde 55 yıl önce dünyadan ayrılan Nâzım Hikmet anılmakta.

Kategoriler
Genel

BTwin Triban 500 deneyimlerim Eğer uygun fiyatlı ve kaliteli bir yol bisikleti arıyorsanız BTwin Triban tam size göre bir bisiklet.

Decathlon’u çok seviyorum, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip ve mağazalarına her girdiğimde aradığım şeyi bulup çıkıyorum. Decathlon’un en sevdiğim ürünleri de bisiklet ve bisiklet ürünleri ki önceden Türkiye’de daha fazla bisiklet modeli getirirlerdi sanırım şimdi tüm modelleri getirmiyorlar. Oysa Decathlon’un markası BTwin’in çok daha fazla modeli var.