Kategoriler
Tech

Turkcell Superbox’un rakibi Vodafone RedBox

Superbox’a rakip olarak gelen Vodafone’un yeni hizmeti Vodafone RedBox Vodafone 4.5G mobil şebekesini ev internetine dönüştürüyor.

Önceki yazımda Turkcell Superbox deneyimlerimi anlatmıştım, yazıyı hazırladığım zaman henüz Vodafone RedBox açıklanmamıştı, şimdi Vodafone hizmeti duyurdu ve Superbox’a bir rakip eklenmiş oldu.

Vodafone RedBox, Superbox ile birebir aynı özellikleri taşıyor detayları sitesinden inceleyebilirsiniz. Superbox’dan farkları sözleşme taahüt süresinin 24 ay olması bu Superbox’da 12 ay ve modemin ücretinin faturaya dahil olması bu Superbox’da yok onlar modemi sözleşme sonu geri istiyorlar. Vodafone RedBox’da; 50 GB internet içeren RedBox 150 tarifesi ayda 99,90 TL’ye, 200 GB internet içeren RedBox 200 tarifesi ayda 129,9 TL’ye, RedBox Limitsiz tarifesi ise ayda 169,9 TL’ye sunuluyor.

RedBox, Vodafone 4.5G teknolojisiyle çalışan yeni nesil ev internetidir. Özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı ev interneti imkanı sunar.

Gücünü Vodafone’un 4.5G mobil şebekesinden alan RedBox sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme derdi olmadan istediğiniz her yerde yüksek hızlı evde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Vodafone’un altyapısız internet seçeneği olarak sunduğu RedBox ile yüksek hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

İster bahçede, ister balkonda, ister arka odada herhangi bi data kablosuna ihtiyaç duymadan RedBox’ı taşınabilir modem olarak kullanabilir ve taşınabilir internet hizmetine sahip olabilirsiniz.

RedBox Nedir?