Kategoriler
Internet

2008 yılının en iyi 100 web sitesi

webwareCNET’in bir projesi olan müzik, browser, ticaret & satış, iletişim, prodüktivite, fotoğraf, arama, sosyal, faydalı, video gibi alt başlıklar da düzenlenen Webware 100 anketinde sonuçlar açıklandı.

Google ve servislerinin neredeyse tamamının en iyi 100 listesinde yer alması pek de şaşırtıcı değil elbetde çünkü gerçekten kaliteli servisler. Hakia’nın listede olması sevindirici, aşağıdaki listede var olan sitelerden tamamına yakını ile tanışık olduğuma da ayrıca bir sevindim.

WordPress, Lastfm, Facebook, Twitter, Firefox, LastFm, Wikipedia, Opendns, Mint ve Joost gibi siteler ben de oy vermiştim.

amazon mp3 blogtalkradio emusic finetune iTunes LastFm Pandora Zune Firefox Google Reader iGoogle ie7 iPhone MaxthonBrowser MyYahoo Opera Safari Windows Live amazon craigslist ebay etsy google adwords kayak paypal woot yahoo shop zillow aim gmail ichat meebo winlivemes oovoo pidgin skype winlivehom yahmail 30box basecamp googcal googdocs iwantsan micofflive mint remmilk yahcal zoho dotmac blogger drupal flickr fotoflex phobuck twitter wordpress worth1000 answersc ask google googeart googmaps hakia livesea wikia wikipedia yahoo bebo deviantart facebook friendst gaiaon googgroups livejournal myspace stardol yahoogroup amazos3 bittorrent boxnet logmein opendns openid pando sharefil yahbrief yousendit amaunbo fixmymov joost miro netflix ustream veodia vimeo voicethread youtube