Kategoriler
Internet

Google’dan bedava Excel

Bu bizim Google yine Microsoft’a kafa tuttu ama tabi her zaman ki gibi Beta 🙂 Google şimdi de Microsoftun o meşhur tablo düzenleyicisi Excel programıyla rekabet edecek ve ücretsiz giriş yapılabilen bir hizmet başlattı, bu işin sonu neye varacak çok merak ediyorum.

google docs - excell

Henüz deneme aşamasında olan ve labs.google.com adresinden girilen bu hizmet, internet kullanıcılarının izlenimlerini ve önerilerin de aktarabilecekleri bir bağlantı sunuyor.

Bu hizmetten faydalanabilmek için bir Google hesabı açmak yeterli olurken, şimdilik sınırlı sayıda kullanıcı deneme hizmetinden faydalanabilecek.

Dünyanın bir numaralı arama motoru, ünlü tablo düzenleyicisi Excel’e rakip çıkararak bir kez daha Microsoft’un alanına müdahale ediyor.

Google’ın Microsoft’u korkutmaya çalışmaya devam ettiğini belirten bilişim uzmanları, internet kullanıcılarının büyük bölümünün tablo düzenleyicileri kullanmadığı, şirketlerin teknik müdürlerinin de internet erişilebilen bir uygulama için Excel’den vazgeçmeyecekleri yorumunu yapıyorlar.

google sınırlarının üstünde artık kimse kolay kolay rakip olamaz

çok teşekkürler bu programları bizlere sunduğunuz için

excelde herşeyi bir yerde bulamıyorum araştırıken ya kıredi kartı soruyor yad tam yanıt vermiyor siz buna inşaallah faydalı olursunuz

bu programda excelde ne varsa vba ve excel formülleri vardır inşaallah selamlar

bu programı bizlere sunduğunuz için gerçekten de teşekkürler

bazı internet sitelerinde microsoft un sonu geldi gibisinden yazılar var bekleyelim bakalım neler olacak her iki cephede de 😀 ama tartışılmaz gerçek var ki google çok ama çok iyi sonuçlar yakalıyor ve çok iyi çalışıyor…