Kategoriler
Internet

Windows Live'da adeta devrim gibi değişimler

Microsoft, Windows Live'ı Facebook'a rakip hale getirmek için elinden geleni ardına koymuyor, bunun için yeni hizmetler sunmaya başlayacak. Bu hizmetler önce Amerika'da daha sonra diğer diller de 2009 yılı itibariyle başlaması bekleniyor.

Microsoft'un, anında mesajlaşma portalı olan Windows Live'ı daha fazla sosyalleşme sitesi haline getirecek ve Flickr, Twitter, FriendFeed gibi sitelerle bağlantısını kolaylaştıracak yeni bir şekle sokacağını açıklmış.

Arama motoru, anında mesajlaşma ve Hotmail elektronik posta hizmeti sunan Windows Live, böylece kullanıcılarına Facebook'ta olduğu gibi arkadaşlarıyla temas kurma ve fotoğraf paylaşma olanağı tanıyacak, Pandora, LinkedIn, Photobucket ve Yelp gibi sitelere bağlantı verecek.
Windows Live kullanıcıları, diğer sosyalleşme sitelerinde olduğu gibi profillerini koyabilecek, hobileri ve faaliyetlerinden arkadaşlarını haberdar edebilecek, ayrıca fotoğraflarını yerleştirecekleri sohbet odasında anında 20 kişiyle "chat" yapabilecek.

Windows Live

Microsoft'un Windows Live sorumlusu Chris Jones, Window Live kullanıcılarının tüm web'de arkadaşları bulunduğunu ve değişik hizmetlerle birbirleriyle iletişim kurduğunu belirterek, "Nasıl işlediğini sormaksızın her şeye tek bir sayfadan girmek istiyorlar, şimdi Windows Live bu hizmeti verecek" diye konuşmuş.

Eski wolkanca.com’da Windows Live'da adeta devrim gibi değişimler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows Live'da adeta devrim gibi değişimler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.