Kategoriler
Blog

Wolkanca stratejisi 08-2010

Takip eden arkadaşlar, biliyorum ki içinizde bir boşluk oluştu bu adam ne yaptı ne yapacak, lan biz takip ediyorduk ne yapsa aynısını yapıyorduk şimdi bu wolkanca giderse ne bok yiyeceğiz gibi düşüncelerinizi özel ajanlar bize ulaştırıyor. Biz de dedik ki yazalım ne yapacağımızı edeceğimizi de bilgilensin hem dostlar hem de takip edenler.

tek rakibim o

Burada yazdım isimtescil.net ile anlaştık, beraber çalışacağız. Yine aynı yerde yazdım bu hack meselesi bir çocuğun isimtescil.net hesabımın şifresini tahmin etmesi ile volkanca.com u park sayfasına alıp iki satır yazı yazmasından ibaret ki bu wolkanca.com u hiç etkilemiş değil, wolkanca.com ile alakası yok. Uğraşmayı istemedim eğer ilgilensem yaptığı ufacık şey ama bedeli büyük öderdi bu yüzden şu mübarek ayın merhamet dolu gönüllerine dua etsin. Çocuk işte işi gücü yok klasik bizim üzerimizden pirim yapmak isteyenlerden sadece biri. Bu eleman işte sağ sola ben wolkanca.com hackledim filan demiştir öyle yayılmıştır e wolkanca.com ismi geçince tabii çabucak yayılır.

Biz de her şey var, yetenekli çalışkan insanlar, heyecan, gençlik, zaka ama yanlış yönlere kullanılıyor, yönetim kötü.

Sitenin 1 ay kapalı kalması tamamen sunucu problemi(botnet, Denial-of-service saldırıları vs.) site kaldıramayacağı kadar çok yük altında, büyük proje oldu yani tek başıma ben de kaldıramıyorum artık, normal insan gibi yaşamayı özlemiştim bu şekilde vaktim kalmıyor. Bu işte iddialı isen sürekli ilgilenmelisin eğer iddialı değilsen kapat gitsin.

Ben 20 gün tatildeydim bu arada sunucu problemi olmuş(yakınlardan haber almışlardır ve saldırmışlardır) ben de gördüm aradılar filan, ilgilenmek içimden gelmedi çünkü tatildeydim ve yaşadığımı hissettiğim bir andı. Sonra tatil dönüşü bir trafik kazası geçirdim, kaza çok ciddiydi Allah’ın taktiri sağ kurtuldum ve bu ara iyileşiyorum, bunu uzatmayalım.

Bu blog işleri inanılmaz rant oldu, Google arama sonuçları için adam öldürüyorlar desem hanginiz inanır bilmiyorum. Yani akıl almaz paralar da dönüyor bu işlerde dolayısıyla biz aslında resmen ateşle oynuyoruz bu yüzden bu işlerden sıkıldım diyorum ya. Eskiden böyle değildi ama şimdi millet uyanmış işi basıyor parayı şu siteyi indir, elemanlar alıyor artık kaç bin dolardır para da sitesine göre, her türlü pisliği yapıyorlar o siteye ve site eğer kurumsal bir şirket değilse benim gibi tek kişilik bir yönetim kadrosu varsa lanet edip kapatıyor. Güvelik meselesinde ülke olarak pozitif yönde(savunma ve hukuk) çok gerideyiz hep beraber Allah’a emanet yaşıyoruz, negatif yönde aldık başımızı gidiyoruz(dedeler) çok ama çok yakında bu alanda ciddi mafyalaşma olacağa benziyor, ayık olun.

Aydın havası
Strateji şu;
wolkanca.com(veya wolkanca.com) da artık yeni yazı eklemeyelim, şişmesin artık ve bu eski yazılar wolkanca.com da kalsın. Biz yeni başka sunucu da wolkanca.com(veya wolkanca.com) da devam edelim. İşte bu kadar basit.

Ben size yeni yeni şeyler yazmayı istiyorum ama rahat bırakmıyorlar a dostlar, eğer ciddi iş teklifi gelirse “-gel canım biz sağlamız her türlü arkamız sağlam bizle çalış” diyebilecek babayiğit şirket olursa açığım.

Bize seven dostlara selam olsun.

Ersan bey bunu yapmış, neden yapmış sorduk? Cevap yok, ekran görüntüsü aldım cevaplamazsa haftaya tazminat davası bile açarım ne de olsa büyük firma, tey tey. Ersan Özer’i ben Friendfeed de engellemiştim 🙂 o yüzden nerede bu adam diye bir deneme yapmış olabilir, veya başka şeyler göreceğiz.

Bu evet hayır referandum dalgasında stress yapmayın aktif siyaset ile alakam yok iki tarafta göndersin yayınlarız, siz gönderdiniz de kendi fikrinizi değerlendirmedik mi dostum?

Yavşamayın.

Bu kız iş yapar Son Kraliçe, aynen devam.