Kategoriler
Eğlence

Wednesday 2. sezon

Wednesday 2. Sezon Resmen Duyuruldu: Tim Burton’lı Netflix Dizisi Maceralarına Devam Ediyor.

Wednesday hiç sıkıcı ve yorucu olmayan eğlenceli ve izlenesi bir dizi, 2. sezonun onaylanması Netflix Twitter hesabından duyurdu, buna çok sevindim.

Netflix’in son zamanlardaki en ses getiren yapımlarından biri olan ve rekorlara ulaşan dizisi Wednesday 2. sezonunun gelmesi için hayranlarının büyük bir beklentisi vardı. Nihayet 2. sezonun onaylandığına dair bu haberi Wednesday Addams’ın bir nevi hayranlarına hitap ettiği aşağıdaki vidyo ile duyurusu yapıldı.

Wednesday | 2. Sezon Duyurusu | Netflix

Birinci sezondan elde ettiğimiz verilerle ikinci sezonu düşündüğümüzde canavar hâlâ dışarıda; Wednesday onu gizlice takip eden ve fotoğraflarını çeken birinden tehdit mesajı aldı. Hem okula hem de Addams’a yönelik tehlike geçmiş değil. Yani her şey tam da Wednesday’in hoşuna gidecek bir kıvamda.

Wednesday 2. Sezon Resmen Duyuruldu: Tim Burton’lı Netflix Dizisi Maceralarına Devam Ediyor.
Wednesday 2. sezon onayını aldı. Addams Ailesi’nin kızlarına odaklanan Netflix dizisi, yeni maceraları ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Dizi hakkında

Addams Ailesi’nin bir yan ürünü her zaman memnuniyetle karşılanacaktır (en azından ormanın bu kırık boynunda) ve özel muamele gören aile üyesinin Wednesday günü en büyük çocuk olması şaşırtıcı değil.

Christina Ricci’nin Barry Sonnenfeld filmlerindeki tüyler ürpertici, karizmatik dönüşü, ilk doğan Addams’ı ikonik bir statüye yükseltti. Ve seri 2019’da canlandırıldığında, bir kez daha odak noktası Wednesday oldu (bu sefer Chloë Moretz tarafından seslendirildi).

Şimdi, merkezinde en sevdiğimiz emo’nun (“duygusal olarak ölü”nün kısaltması) yer aldığı yeni bir Netflix gizem dizisi var.

Wednesday, söz verildiği gibi, garip ve harika bir hoşgörülü yardım sunar – bazı tek renkli moda ve unutulmaz dans hareketlerinin yanı sıra – sakinlerini kimin sakatladığını ve öldürdüğünü bulma arayışındaki tartışmasız en gizemli Addams’ın zihnini açar. Eriha.

Doğal olarak, Wednesday (Jenna Ortega) gibi, dizinin geleceği hakkında ipuçları aramaya çıktık.

Wednesday, finali için birkaç sürpriz yaptı ve hayranları bu gizemli metnin kimden olduğunu tahmin etmeye bıraktı, ancak merakımızı gidermek için kesinlikle spekülasyondan daha fazlasına ihtiyacımız olacak. En bariz çözüm başka bir sezon ama olacak mı?

İşte Wednesday 2. sezon hakkında bildiğimiz her şey.

Wednesday 2. sezon çıkış tarihi: Ne zaman geri dönüyor?

wednesday, addams family, the addams family, wednesday addams, catherine zeta jones, jenna ortega
NETFLIX

Şükürler olsun! SONSUZ (10) haftalık sefaletin ardından Netflix nihayet ikinci sezonun yolda olduğunu resmen onayladı.

6 Ocak’ta Netflix, Jenna Ortega’nın Wednesday’nın dediği gibi, 1. sezon klipleri ve hayran etkinliklerinden oluşan bir montajın üzerine şunları söylediği bir video yayınladı: “Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca dünya çapında milyonlarca kez avlandım, musallat oldum ve taklit edildim. internet. Tam bir işkence oldu. Teşekkürler.”

Wednesday has been officially renewed for Season 2!

Bu içerik Twitter’dan içe aktarılmıştır. Aynı içeriği başka bir biçimde bulabilir veya web sitelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Netflix, Lady Gaga’nın “Bloody Mary” (TikTok’un Wednesday saplantılılarının The Cramps’ın orijinal “Goo Goo Muck” şarkısı yerine dans anma törenlerinde kullanmayı tercih ettikleri dublaj) melodisiyle şunları duyurdu: “Daha fazla sefalet geliyor. Küresel fenomen ikinci sezon için geri dönecek.”

LADY GAGA – BLOODY MARY (Tik Tok Remix | Speed Up) Wednesday Addams | Dance Scene

İşte bu – tarih yok, ayrıntı yok, sadece komisyon. Ama sorun değil.

Wednesday günü Netflix’in TUDUM’a verdiği bir röportajda, Wednesday’nın ortak yaratıcısı Miles Millar şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanından insanlarla bağlantı kuran bir dizi yaratmak inanılmazdı. Wednesday günkü ikinci sezondaki dolambaçlı yolculuğuna devam etmekten heyecan duyuyoruz. Dalmak için sabırsızlanıyoruz.” önce başka bir sezona geçin ve Nevermore’un acayip ürkütücü dünyasını keşfedin. Önce Wednesday gününün havuzu boşaltmadığından emin olmam gerekiyor.”

Netflix’in ABD ve Kanada senaryolu dizisi Peter Friedlander Aralık ayında Variety’ye verdiği demeçte, “Ne kadar etkileşim olduğunu görmek cesaret verici ve heyecan verici.”

“İnsanlar sadece Netflix’e gelmekle kalmayıp, bu programları bitirip onlar hakkında konuşmayı ne kadar çok istiyor. Etkileşim. Tüm çabamızı bunun için harcıyoruz.”

Devam etti: “Bu sadece dans değil, giyinip makyaj yapan ve Wednesday Addams gibi görünmek isteyen insanlar. Diriliş, benim için uzun süredir kültürde olan bir şey – ama asla bu kadar telaffuz edilmedi. Bu bir şey. Bunun neden böyle bir fenomen olduğunu incelemek ve anlamak istiyoruz.”

Wednesday sezonunun 2. sezonunun nereye geleceğine dair pek çok spekülasyon vardı. Sektördeki söylentiler, Amazon’un Wednesday’yı Netflix için yapan yapım şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) ile birleşmesinin ardından ikinci gezinin Netflix’te değil, Prime Video’da olabileceğini öne sürdü. Ama o zamanlar söylediğimiz gibi bunun saçmalık olduğunu artık biliyoruz.

Wednesday 2. sezon kadrosu: Kim geri dönecek?

wednesday, addams family, the addams family, wednesday addams, jenna ortega
NETFLIX

Wednesday ve sağ kolu Thing’in 2. sezon için geri dönmemesi akıl almaz, bu yüzden Ortega’nın (ve Thing eli Victor Dorobant) rollerini yeniden canlandırmaya istekli olacağını umuyoruz.

Percy Hynes White’ın canlandırdığı Wednesday günkü neredeyse aşkla ilgilenen Xavier Thorpe da 2. sezona katılacak. Reddedildi ama unutulmadı, zavallı herif, Tyler ortadan kalktığına göre gerçekten bir şansı olabilir.

Yoksa o mu? Wednesday gününün bir tür erkek arkadaştan kötü adama dönüştüğünü en son gördüğümüzde gözaltına alındı, ancak bir şey bize 1. sezonun sonunda çıkardığı gırtlaksı hırıltının bir kırılmaya yol açabileceğini söylüyor. Durum buysa, Hunter Doohan’ın 2. sezon için Hyde görünümüne geri dönmesini bekliyoruz.

Aşağıdakilerin Wednesday 2. sezon kadrosunu tamamlayacağından şüpheleniyoruz:

• Emma Myers rolünde Enid Sinclair
• Joy Sunday rolünde Bianca Barclay
• George Farmer rolünde Ajax Pertroplus
• Naomi J Ogawa rolünde Yoko Tanaka
• Jamie McShane rolünde Sheriff Donovan Galpin
• Luis

moosa mostafa, jenna ortega, naomi j ogawa, joy sunday, wednesday
NETFLIX

Christina Ricci’nin yağlı Bayan Thornhill, 1. sezonda emellerinde pek başarılı olamadığı için olası bir dönüş yapabilir (aşağıda daha fazlası).

Gwendoline Christie’den Larissa Weems büyük olanı ısırmış olabilir ama onun ölümüyle ilgili biraz belirsiz bir şeyler vardı. Geri dönmesi mümkün. Ne de olsa, dirilişler bu dünyada bir şeydir ve hikayesi bir şekilde kısa kesilmiş görünüyordu.

Bununla birlikte, (Christie’nin de rol aldığı) The Sandman 2. sezon için yenilendi, bu nedenle olası program çakışmaları olabilir. Christie hem Lucifer hem de Weems olarak bağımlılık yaratacak kadar iyi olduğu için durum böyle değil ve ikisine de sahip olmalıyız!

Öte yandan, zavallı Doktor Kinbott’un kaderi o kadar belirsiz değildi. Riki Lindhome’un kesik ve yarılmış karakterinin Hyde saldırısından sağ çıkması pek olası değil ve bu nedenle muhtemelen 2. sezon için geri dönmeyecek.

Wednesday 2. sezon konusu: Ne olacak?

NETFLIX

Gevşek iplerden bahsetmiştik ve oğlum, onlar rüzgarda sallanmaya mı bırakıldı? Wednesday günü erkek arkadaşının Nevermore’u terörize eden canavar olduğunu keşfetmesi, acıya olan eğilimine rağmen hoşuna gitmiyor gibi görünen türden bir kalp kırıklığıydı. Çifte doz ihanet olarak, dışlanmışlarla başa çıkmak için baltası olan sert bir normal olduğu ortaya çıkan öğretmenlerin gözdesi Bayan Thornhill tarafından kontrol ediliyordu.

Tyler’ın Bayan Thornhill’in kontrollü “evcil hayvanı” olmaya devam edeceğinden şüpheliyiz, ancak kaçtığından neredeyse eminiz – ve hatta Wednesday günkü hayatında yeniden ortaya çıkacağından daha da eminiz. Dost mu, sevgili mi, düşman mı henüz belli değil.

Bununla birlikte, Tyler oyuncusu Hunter Doohan’ın, karakterinin kaderi hakkında kesinlikle teorileri vardır. Digital Spy ile özel bir röportajda konuşan Doohan, sorunlu Tyler’ın kanunun pençelerinden kaçmayı başardığından emin olduğunu söyledi.

“Sonunda kaçtığını düşünüyorum. Bunu sayfada okuduğumda çok heyecanlandım. “Haydi, ölme, ölme” dedim” dedi.

Tyler’ın hangi versiyonu (iyi ya da kötü) söz konusu olduğunda, 2. sezonda görebildiğimiz, Doohan’ın 1. sezondaki yay hakkındaki sözleri biraz ışık tutuyor.

Doohan, “Bayan Thornhill tarafından kontrol edildiğini düşünüyorum,” dedi. “Sonra planlarını gerçekleştirmek için Wednesday günü manipüle etmek zorunda kaldı ve bence bununla oldukça iyi bir iş çıkardı.”

Eğer gerçekten manipüle ediliyorsa, bu onun için kurtuluşun mümkün olduğu anlamına gelebilir – yani, Bayan Thornhill’in hakimiyetini sallayabilirse.

Bununla birlikte, göz kulak olmaya değer başka kötü adamlar da olabilir.

Joy Sunday, Johnna Dias-Watson, Wednesday
NETFLIX

Gösteri birkaç kez, Bianca’nın siren annesi tarafından yönetilen ve yeni üyeler çekebilen kült benzeri bir grup olan Sabah Şarkıları’nın uğursuz varlığını düşürdü. Bianca’nın annesi, ikna edici çağrılarını güçlendirmek için Bianca’yı onlara katılmaya ikna etti.

Wednesday sezonunda Sabah Şarkılarını ana kötü adam statüsüne yükseltmek için kesinlikle yer ve kapsam var. Bu alanı izleyin.

Kesinlikle açıklığa kavuşturulması gereken bir şey, gizemli metin yazarıdır. Xavier, Wednesday günü yepyeni bir telefon hediye ettikten kısa bir süre sonra, kendisine ait tacizci fotoğraflarıyla tamamlanmış şifreli, tehdit edici bir metin mesajı alır.

Gönderen? Bu bilinmiyor, ama Wednesday gününün ruhunu ateşe vereceği kesin olan türden bir tehlike. Aynı zamanda 2. sezon hikayesinin çarklarını harekete geçirmeye kesinlikle yardımcı olacak bir şey.

İç çekmek. Uzun bir bekleyiş içindeyiz, ancak Wednesday günkü ısrarlı soruşturma bize bir şey öğrettiyse, o da sabrın ödüllendirileceğidir.

Yazının orijinal İngilizce hali: https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a42038370/wednesday-season-2-release-date-netflix/