Kategoriler
Teknoloji

SketchupTürkiye.com Türkçe Sketchup eğitim videoları

Ankara’dan Ufuk yeni açtığı web sitesinin burada yazmam için e-posta göndermiş, herhalde aynı posta şablonunu bir sürü siteye göndermiştir, çabasını taktir edip istediğini yapmaya karar verdim. Bu yazı arşive karışıp aradan zaman geçip Ufuk’un açtığı SketchupTürkiye.com kapanırsa, adresi değişirse ne bileyim ne olursa ben bu işe karışmam ona göre, elçiye zeval olmaz, videoları özenle yapılmış gerçekten, Youtube da olması iyi videolar da bir sorun olmaz takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/user/sketchupturkiye.
SketchupTürkiye.com Türkçe Sketchup eğitim videoları

Kendi tanımlaması:

UFUK ŞEN – Evrende bir toz zerreciği kadar değeri olmadığının farkında olmakla birlikte Dünyada bir iz bırakmak için gayret etmektedir.

Sketchup Programı diğer 3dçizim programlarına nazaran daha pratik ve daha kullanımı kolay ve öğrenilmesi en basit programdır.

www.sketchupturkiye.com sitesini kurmamdaki en büyük amaç, öğrendiğim bilgileri insanlarla paylaşma hevesidir. Aynı zamanda Türkçe konuşan insanların çizim ve tasarım konusunda kendisini bu programlar sayesinde geliştirmesine katkı sağlamaktır.

Sketchup programı ile Mimari modellemeden tutun, mekanik modellemeye kadar her tür modelleme yapılabilir. Aynı zamanda farklı programlar ve eklentiler yardımı ile de organik modelleme yapma imkanına bile sahipsiniz.

Sitede izleyeceğiniz videolar ile Sketchup Programının esnek yapısını en kısa sürede öğrenip tasarım ve görselleştirme yapacağınıza eminim.

Hazırlamış olduğum Türkçe videolu dersler ile sizlerde kendi tasarımlarınızı oluşturup kendinizi geliştirebilirsiniz.
http://www.sketchupturkiye.com/hakkinda/