Kategoriler
Teknoloji

Windows 7 beta herkes tarafından indirilebilir

Microsoft'un Windows Vista'dan sonraki işletim sistemi olan Windows 7 beta çok ilgi gördü, Microsoft'un sitesinden yaklaşık 2,5 milyon kadar indirme sınırı vardı ve bu sınır geçtiğimiz gün kaldırıldı. Şu anda Microsoft'un Windows 7 sayfasından sınırsız bir şekilde indirilebilir.

Her zamanki gibi yeni işletim sistemi için de Microsoft yöneticileri şimdiye kadar ki en iyi Windows işletim sistemi demişler, zaten tersi mantıklı olmazdı bence bunu her seferinde söylemelerine ne gerek var anlamıyorum.

Bu beta sürümü ben daha önceden torrent ile indirmiştim, sitesinden indirmedim ama bir anahtar istiyor onu sitesinden alabilirsiniz.

Microsoft eskiden böyle beta meta olaylarına girmezdi şimdilerde bunu pek sevdi.

  • Torrent demişken bunu kesinlikle denemelisiniz vuze.com
  • Dün manhem(Fatih Taşkıran)'in doğum günü kutlamasını yaptık navizade de, çok güzel arkadaşlar vardı, süper oldu, manhem ile aynı yaştayız.
  • Gece hamsileri hiç beğenmedima aslında, paramda yoktu arkadaşlar ödeedi valla sağolsunlar.
  • Eray'ı sevmeyen ölsün, bugün ntvmsnbc'nin test sitesinin adresini yazmışım oraya buraya onları kaldırdım.
  • Çoktandır özlem duyuyordum, bu öğlen kumpir yedim.
  • Hiç kontörüm yok, yok mu Turkcell'de amcanız dayınız yahu, kontör gönderin bana; 000 000 00 00, donör arkadaşlar kontörle bağış yapın bir zahmet.

Eski wolkanca.com’da Windows 7 beta herkes tarafından indirilebilir veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows 7 beta herkes tarafından indirilebilir için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.