Kategoriler
Blog

Blog Karde$i Olduk

Evet, sayın okumayan okuyucularımız bizde wolkanca.com olarak artık, en asil duygunun insanı bloggerları tek bir çatı altında toplama, gibi muhteşem gayeli, lotr yüzük kardeşliğinden bile daha kutsal kardeşlik oluşumu blog kardeşliğine katılmış bulunuyoruz, bloga hayırlı ve uğurlu olsun.

Dip not olarakta nahnu.org ye az önce volkan kod adı ile üye oldum acaba ne diyecek 🙂 sırf admin panelini görüp hangi WordPress sürümünü kullanır, gelen bağlantılar, İngilizcemi kullanıyor Türkçemi, Akismet e yakalanmış kaç spamı var, blog istatistikleri neler, kaç yazı kaç yorum kaç kategori var? işte tüm bunları merakımdan gittim üye oldum ve merakımı giderdim buradan nahu'ya selamlar…

Eski wolkanca.com’da Blog Karde$i Olduk veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blog Karde$i Olduk için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.