Kategoriler
Blog

Blog wolkanca hakkında ne dediler

blogwolkancakomUzun zamandır şu hakkında sayfası şeysini düzenlemeyi planlıyorum, uzun zaman gerçekten uzun 1 yıl dan fazladır.

Bana çok sıkıcı geliyor bu şeyler, anam bunu yaptık, bu ödülü aldık şudur budur gibi şeyler. Gerek duymuyorum çünkü biz sadece yaratıcının var ettiği şu sonsuz evrendeki bilgiyi serbest bırakmış insanlarız, varsa bilgimizi, tecrübemizi paylaşıp söz etmek istediğimiz konularda da yine Allah’ın bize ihsan ettiği usumuzla, üslubumuzla bunları yazıya döküyoruz.
Ne gerek var ki böyle şeylere, kendinizin veya yaptığınız işlerin ne olduğunu, nasıl olduğunu bırakın insanlar kendileri yorumlasınlar. İnsanın kendinden bahsetmesi de biraz zor galiba, en azından bana öyle gelmiştir hep.

Ne dediler?

Bu blogun hakkında sayfasında yazanlar daha önce onlarca kez kendiden bahset diye röportaj teklifi yapan arkadaşların sorularından çıktı, şimdi bunu değiştireceğiz. Öncelikle hakkında sayfası blog hakkında olacak, daha sonra benim hakkımda bir ufak bilgi ve Ne dediler? başlığında bir sayfa olacak. Ne dediler sayfasında bu zamana kadar blog ve wolkanca hakkında insanların neler dedikleri olacak, hepsi şu an aklıma gelmiyor ama şu ana kadar birçok şey dendi, bunların iyisi kötüsü hepsi orada yazılı olacak. Bunun dışında bundan sonra da onlardan birer cümle bir şeyler demesini istediğim arkadaşlarımda olacak, onların dedikleri de Ne dediler sayfasında
olacak.

Kurallara uyulacak.

Önümüzdeki vakitlerde oyunu kurallarına göre oynamaya başlamak istiyorum, sağda solda, etrafımda insanların kendilerini çok iyi pazarladıklarını gördüm, buna karşı değilim elbette ama kendimde o yönde bir eksiklik olduğunu görmüş oldum. Ben de önümüzdeki süreçte kendim için bir pazarlama kampanyası başlatmayı düşünüyorum, diğer işlerimde olduğu gibi bu da farklı ve etkili olacak.

4 gençten birinin işsiz olduğu şu güzelim ülkemde x yerde çalışıyorum diye kendini garip hallere sokan beşeriyetini unutan kurumsal ağabeylerimize bir insanın nasıl hem dürüst ve adam hem de nasıl x large firmaların adamı olabileceğini göstereceğim.

Özel hayatımda yaşadığım, çoğu insanın altından kolay kolay kalkamayacağı güçlükler ve saçmalıklar yüzünden girişemediğim işler içn gerçekten çok pişmanım, fakat bu da benim hayatım ve yaşanması gereken şeyler diye düşünüyorum. Bu süreçte tüm bunların üstesinden Allah’ın izni ile gelip bu yılın ikinci yarısını wolkanca yılı ilan ediyorum.

Facebook grubuna katılın.

Lütfen Facebook grubuna da katılın, grupta sadece çeşitli organizasyonlarda sizden destek isteme amacımız var. Şu anda Facebook grubunda 330 kadar arkadaşımız var, içlerinde şahsen hiç tanımadığım onlarcası var hepsine teşekkür ederim.

Blog Wolkanca hakkında bir cümle yazın.

Sadede gelmem gerekirse siz burayı okuyan arkadaşımdan, ağabeylerimden ablalarımdan şu hazırladığım sayfaya gidip bunca senedir buralarda göz önünde olan şu naçizane blog şeyi hakkında düşüncenizi kısa öz bir cümle ile sloganize etmenizi rica ediyorum.

Şimdiden bunun için ve takipçim olduğunuz için hepinize teşekkür eder, yüreğimin en temiz yerinden sevgilerimi iletirim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Blog wolkanca hakkında ne dediler başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

senin neler yaşadığını az çok biliyorum volkan..
bu yaşadığın olayları bundan 5-10 yıl sonra gülerek hatırlamanı diliyorum..
gerisi hepsi boş…

kodları arasında şeytan tüyü olduğu konusunda yoğun şüpheler uyandıran blog.

her konuda oyunu kuralına göre oynar biraz sınırları zorlar
sinirli bir yapıya sahip olduğu inancını taşırım 🙂
iyi insandır…
yazılarında toplumu uyarıcı,bilgilendirici yazılar yazmasını beklerim hep yanii biraz siyasete girmek fena olmaz
başta wolkanca.com olmak üzere okuyucusu fazla olan blogların bu ülkenin gidişatını değiştirmekte etkisinin büyük olduğuna inanırım
ve son olarak dost edinebileceğiniz insanlar arasında top 10 listenizde en başta olacak kişiler arasındadır
kendime göre bir değişle yorumuma nokta koyuyorum…
''biz ne insanlar gördük yazar olduğunu sanan,içmeye ayranı yok konuları boktan,kodcu olduğunu sanır okuyucuları bile ottan''

yaklaşık 2-3 yıldır aralıksız takip edebildiğim ve blog nedir? sorusunun cevabını burada öğrendiğim. gerçekten yaptıklarınızı ilgi ile takip edebildiğim hayatın her anından birşeyler çıkarabilen güzel insanların birlikteliğinden doğan güç olarak tanımladığım bağımlılık yapan bir blog. başarılarınızın devamını diliyorum.

en baba, en kral, en harbi, en dogru, en gerçekçe, en popüler, en lerin sahip olmaya çalıştıgı blog ; blog wolkanca.

dün vardı
bugün hala yerinde
ve yarın da kesinlikle buralarda olacaktır

bazen agresif ama duygusal bir çocuktur, ha bir de eğlenceli ve yardım severdir, daha ne olsun?

turkiyedeki internet dunyasina ilk baktigimda saglam bir blog yazari yada gecmisi olan biri var mi? diye sormustum. yanitini zaman gecmeden gordum, google da blog turk yaz wolkanca.com gelsin 🙂 tesekkurler iyi niyetli insan 😉 (sen anladin onu:l

kivi ile limon tadı arasında çok iyi adını beynime " w " ile yazdıran tek volkan bu wolkan.