Kategoriler
Blog

Wolkanca İsimtescil.Net ile devam edecek

Arkadaşlar sürekli mesajlar geliyor sağlı sollu Wolkanca bloga ne oldu diye. Şimdi öncelikle sitenin kapalı kalmasının nedeni yoğun saldırılara karşı savunma yapamamamız, savunma yapamamamızın nedeni ise benim tatil dönüşü ciddi bir kaza geçirmem, olay bundan ibaret.

İsimtescil.Net ile yaptığımız anlaşma ile Wolkanca blogu Türkiye’de hosting hizmetinde en az yabancılar kadar iyi olduğunu gösterme niyetindeyiz. İsimtescil.Net ile çalışmaktan mutluyum.

Sitenin üzerinde yapacağımız birçok iş var, bu işler zaman alacak ve rica ediyorum sağda solda web dedikodularına itimat etmeyin çünkü bizim hakkımızda kimse zerre kadar bilgiye sahip değil, ben takip edemedim maalesef ama bana gelen mesajlardan anladığım kadarı ile bayaa bir karışmış ortalık bunları daha önce de çok gördük efsaneler ölmez sadece şekil değiştirirler 😉

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Wolkanca İsimtescil.Net ile devam edecek başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

aramıza tekrar hoşgeldiniz ve geçmiş olsun volkan bey, "saygılar. 🙂

tekrar aramızda olman güzel eksikliğini hissetmiştim volkan bey,sayGılar.

cidden bir etiketsin.
neyin üzerine yapışırsan yapış "değer belirleyensin…"

hoşgeldin.

çok geçmiş olsun ve geri dönmene sevindim. ayrıca şuan kullandığın minimalist tema wokanca'ya çok yakışmış bence…

çok geçmiş olsun aramıza hoş geldin hayırdır ne kazası merak ettim wolkanca şuan durumun nasıl trafik kazasımı heryerde hakkında yazılar var detaylı yazarsan bence çok iyi olcak tekrar geçmiş olsun

Geçmiş olsun volkan. bence tema süper olmuş, gözü yormuyor yazılar gayet rahat birşekilde okunabiliyor.