Yenileniyoruz !

Arkadaşlar WordPress 2.0.4 sürümü çıktı ve bu Internet Market temasından ben sıkıldım 🙂 . Blog.Wolkanca.Com yeni bir tema, yepisyeni bir görünüm ve farklı navigasyonlarla karşınızda olacak ❗ . Denemeleri burada ve burada yapıyoruz buralara bakıp yeni görünüm hakkında eleştiri ve fikir sunabilirsiniz 💡 ben de çok mutlu olurum.

Yeni tasarımda şu ek$i sözlük yazarı arkadaşın yazdıklarından sonra 😈 %100 kendi tasarımımı yapmak ve yazdığı entry ile o arkadaşı tarihe altın harflerle kazımak isterdim ama o kadar güzel temalar varki bunlardan bir tanesini alıp editlemek bana daha mantıklı geldi.

Bu yeni tasarımda 800*600 çözünürlük dalgasından vazgeçeceğiz, ajax ve bilimum Web2 zamazingoları dalgamotorlarından fazlasıyla faydalanacağız.

Etkilendiğim ve esinlenlendiğim kaynakları yazayım;

Birde Baba filminin müzikleride dehşet, felaket, müthiş. Yafrim, aşkım sayesinde koca bir saundtrack arşivine sahip olum kocaman kocaman öpüümm buradan onu :P.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Yenileniyoruz !için 9 yanıt

http://blogwolkanca.kayyo.com/
bu çok güzel olmuş bence.zaten buraya arada girdiğimde değişik temalarla karşılaşıyodum bu siteye ne olmuş diyordum…
ajax gereçkten güzel bir olay tavsiye ederim…
😎

önceki blogun görüntüsü kibardı şimdikinin görüntüsü çok kaba ve yazıların puntosu çok büyük
yorumları görmek için bir de taze yorumların üzerine tıklamamız gerekiyor
login olacağım yeri bulamadım şimdikinde yok galiba

siz beğenmişsiniz sorun yok
benim beğenmem önemli diil bir ben beğenmemişim zaten

ana sayfada en alt sağ tarafta üye girişi zamazingosu ekledim daha yeni bu tema bir çok değişiklik ve çok çok hatalar var yavaş yavaş giderilir ayrıca grafiklerde renklerde değişiklikler olacak yazı tipleri ve boyutlarındada değişiklik yapacam. vs. vs. güzel olacak. 😉