Kategoriler
Internet

Adsense 10$’da pin gönderecek

Daha önce Adsense kullanıcılarına hesapları 50$ a ulaşınca pin numarası gönderen Google Adsense artık 10$ da gönderecek. Pin numarası Google Adsense nin kişisel doğrulama olarakkullandığı sistem, daha falza bilgi için. [via]

As part of our efforts to make sure that the AdSense account details publishers provide are valid and correct, we do a couple types of validation that you may be aware of: the Personal Identification Number (PIN) program and, in some locations, phone number verification. One or both of these verification methods is required in order to ensure the security and accuracy of your information so you can receive payments from AdSense.
In the past, our system would ask you to verify your information when your earnings reached $50. However, we’ve recently changed the threshold to $10. This lowered amount means many of you may see a PIN arrive in your mailbox soon, as well as a prompt in your account to verify your phone number. For more information about these holds, visit the links in the ‘Required Actions’ box on your Payment History page.
(Psst: If your all-time earnings are between $10 and $50, this might be a good time to learn all about PINs so you’ll know what to expect. Or, if you prefer surprises, you can remain blissfully ignorant till a PIN mailer pops up in your mailbox. Just be sure you don’t pitch it in the trash!)

Google Adsense Pin

50 dolarda gelse ne olur 10 dolarda gelse ne olur. adsense forumları pin mektubum hala gelmedi şikayetleriyle doluyken peehhh

pin kodu girilmiş adsense hesaplarının satışı artar 🙂 acaba diyorum gerçekten bu hesapları alan varmıdır?

bir ziyaretçi blogda dolaşırken google reklamına neden tıklasınki ben şahsen google reklamlarına hiç tıklamadım. ama adsense ye kayit olduktan sonra herkese tiklattirdim.saçma işler.blog içeriğin alakali olucakki reklamlarda ona göre para versin. yoksa kişiselmiş yok otmuş yok b.muş havani alirsin.bakin benim gibi avcunuzu yalarsiniz

ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor. gibi bir ibare var bende ben pin isteme eyleminde bulunmadım ama hesabıma girince şöyle bir ifade var "adsense yayıncılarının hesaplarını korumak amacıyla başvurunuz sırasında belirlemiş olduğunuz ödeme adresine bir pin kodu göndermiş bulunuyoruz. bu pin size herhangi bir ödeme yapılmadan önce pin kodu bilgi sayfasına girilmelidir.

bu sırada, hesabınız etkin kalır, ve reklam göstermeye ve para kazanmaya devam edebilirsiniz. eğer pin'inizi 3 hafta içinde elinize geçmezse, yeniden gönderilmesini isteyebilirsiniz.

lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak pin'inizi girin veya yeni bir pin isteyin:

" şimdi bana pin gelecek mi yoksa bir daha pin mi istemeliyim bilgisi olan varsa …