Kategoriler
Blog

Millet yumulun WordPress.Com Türkçe geldi

İşte bu harika bir haber uzun zamandır WorPress.Com un diğer dillerle birlikte Türkçe dil çevirme çalışmaları vardı buna herkes katılıyordu elbette ben de katıkıda bulundum ufak tefek ve artık WordPress.Com Türkçe. 🙂 Hadi millet WordPress inizi alın…

* WordPress’i sunucuya kurmadan ücretsiz olarak kullanılmasına olanak sağlayan WordPress.com‘un İngilizce dışındaki dillere çevrilmesi için bir süre önce herkesin katılabileceği bir proje başlatılmıştı.

Projenin Türkçe kısmı tamamlandı, ve WordPress.com artık Türkçe olarak da kullanılabiliyor. Türkçe ana sayfasına tr.wordpress.com adresinden ulaşılabiliyor; bazı eksikler ve çeviri hataları da olsa WordPress.com’u büyük oranda Türkçe kullanmak mümkün.

Projeye katkıda bulunan herkese teşekkürler.WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Millet yumulun WordPress.Com Türkçe geldi başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bilmem farkettinizmi ama google da türkçe aradığınız zaman sadece sizin blog'unuzda anlatılıyor bu başka hiçbiryerde türkçe açıklamaya rastlamadım.

gerçi biraz geç oldu yorum ama 😛

haklısın can. e buda wolkanca farkı olsun dimi ama.

blogcu.com da iyi ancak şu anda bence blogger.com çok daha başarılı. ama türkçe siteleri her zaman desteklemek gerekir, takipteyiz blogcu 🙂

valla abi ilk yayınlamanın karşılığı olarak da pr 5 değerini almış yazın 🙂
wordpress sana link mi verdi bu yazıya anlayamadım …

@burak budak
arkadaşım bu yazı 2006 yılında yazdım ben. pagerank değeri 2 senedir 5 zaten (:

ama işte ben önem vermiyorm pagerank değerine o yüzden kimsenin gözüne sokmuyorum. alın siz sokun gözlerine 😀

ayrıca bu blogun şu anda iyi bir araştırın bir tek bu sayfası değil pagerank değeri yüksek onlarca sayfası var e sonuçta 2005 de açılmış bir site ve 2000 den fazla yazı saymaya kalksan etiketler katogoriler sayfaları ile binlerce sayfası var.

haklısın volkan abi, pr amaç değil araç olmalı.