1 ay geri geldik :)

Arkadaşlar biliyorsunuz daha önce şurada yazmıştım veri tabanını haşat edip blogun resmen içine etmiştim ve daha sonra hosting firmasının sorunlar yaşamsı nedeni ile 2 gün blogsuz kalmıştık.

super-wordpress-man

Ve daha sonra ben bilgisayarıma aldığım 1 aylık geçmişi şurada anlattığım gibi bloguma import(içeri aktarma) etmiş ve sadece geçmiş 10-15 kadar girdi(blog yazısı), ve sayısı çok fazla yorum + istatistik vs. kayıp ile kurtarmıştım.

Ve bu akşam ziki.com sayesinde o geri kalan blog yazıları ve yorumları geri getirme imkanına kavuştum.

Bloguma yorum yazan arkadaşlara otomatik bir mail gönderildi Ziki.Com zamazingosu hakkında, gerçektende Ziki yeni nesil web ve blog dünyasında hızla yukarılara çıkıyor. Sürekli yeniliklerle karşımıza çıkacağından emin olduğum Ziki, geliştiricilerin blogunu takip ediyor ve ara sıra e-posta ile haberleşip fikir alış verişi yapıyoruz. Ziki'de bir Turkiye grubu oluşturdum ve Ziki.Com da bulunan Türk bloglarını o grupta toplamak gibi bir düşüncem var, hadi bakalım.

Ziki.Com ile tanıştığınızda onu çok seveceksiniz, hem görselliği hemde kullanılabilirliği ile bana göre tek.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

1 ay geri geldik :)için 8 yanıt

grupdaki hata ;
oops!

an internal error occured (apache application error)
we are unable to serve the page requested. try again later.
ıf the problem persists, please inform us.

opera kullanıyorum ondan kaynaklanıyormuş sorun firefox da açılıyor. yalnız ben o grup resmini beğenmedim. o ay yıldız o playboy tawşanının üstünde olurmu hiç? üstündeki yazı önemli deil ben yakışmadığını düşünüyorum.