Twitter’da namaz vakitleri

Twitter üzerinden namaz vakitlerini twitleyen hesaplar. NamazTwit.com isimli sitede şu an 20 şehrin namaz vakitlerini twitleyen hesap var, şehirler zamanla çoğalacak.

NamazTwit

Namaz vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden alınıyor ve Twitter hesabına aktarılıyor.

İlginç güzel bir fikir.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Twitter’da namaz vakitleriiçin 11 yanıt

sayın fatih blogumdaki yazıları çalıp blogunuzda yazmaktan vakit kalırsa siz de yeni bir şeyler bulup alemden haberdar oalbilirsiniz, sadece zamanınızı benim yazıklarımı copy paste yapmak yerine yeni bir şeyler yapmaya ayırmalısınız kural bu.

yorum için teşekkür ederim.

yazdıklarının noktasına kadar haklısın. benim yaptığım işi kolaylaştırmak olmuş. böyle tavır alacak kadar büyüyeceğini düşünmemiştim. 🙂 nese bunlar geçmişte kaldı, geçmişte çalmışız desek ve problemsiz bir şekilde bunları unutsak kral 🙂

sevgili volkan, şimdiye kadar sadece bir yazını kaynak göstererek blogda yayınlamıştım. bunuda sana ilettim. yaşanan durum karşısında da özürlerimi sana iletmiştim. olayı bu kadar büyütüp çalma işine kadar götürmemek lazım diye düşünüyorum.

sayın fatih

benim blogumda yazdıklarım benimdir ama bunu büyütmeye de gerek yok, büyük bir firma, site, kurum eğer izinsiz çalarsa o zaman dava açarım çünkü bir işe yarar en azından, zaten bu yüzden patent de aldım bloga yasal işler kolaylaşsın diye. ama ben şimdi senin gibi insanları takip etmekle uğraşamam ki.

benim işim gücüm var blogunu tek tek bakıp burada neyi çalmışsın neyi çalmamışsın yazamam. ama sen iyi biliyorsun ki resmen blogumdaki içerikleri çalıyorsun. ha ben çalıyorsun diye tepki filan göstermiyorum sana kötü bir şey de demiyorum, yorumuna cevap verdim, sadece bir şeylerden haberdar olmak istiyorsanız bu işleri bırakıp zamanınızı sizin için daha faydalı ve geliştirici işlere ayırın diyorum o kadar.

eğer benim sana karşı tavrımı değiştirmek istiyorsan içerik çalma, saygı göster, adam gibi blogu oku yorumunu yazacaksan yaz, kimseden para almıyoruz ki buradaki şeyleri ben zaman ayırıp ekliyorum bedava veriyorum beklediğimiz tek şey saygıdır, çok şey mi bu?

sayın fatih,

estafurullah, asıl kral bilgi ve tecrübeye, bir işe, bir fikre, bir esere, zanaata, insanın emeği ile oluşturduğu herhangi bir şeye saygı göstermesini bilen, onu etik dışı çalmayanlardır. ben yıllardır bu bloga yazı girerim, buna benzer zilyon tane durumla karşılaştım çocukça şeyler bunlar.

yorum için teşekkür ederim.

tabii ki problem yok 🙂

ben kimim ki sizin yazacağınız şeye, yapacağınız işe laf edebileyim o sizin bileceğiniz iş, sadece haberdar olmak için vaktimizi iyi ayarlamamız gerekir diyorum ve blogumdaki yazıları beğenip birkaç tanesini siz de yazmışsınız bu vakit kaybı diyorum.

volkan abi sen bu önceki kayıt sonraki kayıt düğmelerini nasıl yaptın 😕 mail adresime yollarmısın