Kategoriler
Hayattan

İnternette tanıştığı sevgilisine kaçtı

20 çocuklu İngiliz anne, internette tanışarak aşık olduğu evli sevgilisi uğruna kocasını ve ailesini terk etmiş.

The Sun gazetesindeki habere göre, yaşları 7 ile 25 arasında değişen çocuklara sahip Nicola ve Kevin Pridham çifti için, kızlarından biri bir bilgisayar edinene kadar her şey iyi gidiyordu.

Nicola, bilgisayar geldikten sonra internetteki tartışma forumlarına katılmaya ve internette saatler geçirmeye başladı ve uğruna ailesini terk ettiği askerle bu forumlardan birinde tanıştı.

Kocası Kevin, halının altında Sevgililer Gününde gönderilmiş bir kartla tren biletleri bulduğunda, 6 aydır Nicola'nın kendisini aldattığını anladı.

Karısının sahip olduğu çocuklarla yetinmediğini, hep ”bir tane daha” istediğini belirten 26 yıllık evli, 46 yaşındaki Kevin, ”Bilgisayar gelene kadar ayrılmaz çifttik, o zamana kadar bir gün bile ayrı kalmamıştık” diyor.

#

Eski wolkanca.com’da İnternette tanıştığı sevgilisine kaçtı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, İnternette tanıştığı sevgilisine kaçtı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.