Kategoriler
Blog Internet

Adsense ve Adwords nasıl çalışıyor?

Bazen merak konusudur, çoğu yerde karşınıza çıkar, kimi zevk için, kimi az çok gelir için koyar, hile yapanlar banlanır şut olur ama çoğu nasıl işler bilmez.

Keza bu diagramı görende vazgeçer anlamaktan.

google-ad.jpg
Büyük resim için tıklayın.

Eski wolkanca.com’da Adsense ve Adwords nasıl çalışıyor? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Adsense ve Adwords nasıl çalışıyor? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

😯 😯 😯 volkan abi ben bu yazıyı bir forumda okudum bende ordan yararlanarak bu bilgiyi arkadaşlarıma iletmek istedim ama sen ordakinin aynısını yazmışsın acaba oraya yazandamı sendin yoksa artık bıkıp yazmış olmak içinmi yazıyorsun ??

yengeç diyor ki:

bu gun, 16:46 (10 dakika once) tarihinde
😶 bir anladım ki sorma 😶

güzel cevap 😉
aynen 😛

bizim siteden reklama tıklanınca bu kadar yermi dolaşıyor garip veriler 🙂 bu mu? yani

pasaj çok doğru demiş. google ı kandırmayı düşünmeyi bırakmanız için bir neden işte bu grafik. adamlarda manyak mühendisler var.

ya bu işin sırrı burda. anlaşılmaması. bu şemayı çözdüğünüzde zaten adsense'nin sırrı ortadan kalkıyor. adamlar, kimse çözmesin diye yapmışlardır bu şemayı.

^^ güsel mantk ama zaten google adsensin açığını bulmak bu şemayı anlamanın ötesine gtmekte bnce 😳
adamların arama algoritmalarının şemasını gördünüz mü bilmiyorum ama teknoloji üretmek böyle bir şey. bizim yapamadıımız şey 😆

😶 😶
ne kadar şemaşı karşık olursa olsun ben şemayla ilgilenmem ben sadece google keklerim. gerisine karışmam….

vlokan abi bu ne ya içine girsem kaybolurum valla seni ayakta alkışlıyorum nerden buluyorsun bunları bak ben böyle şeyin varlığını bilmiyordum bile ilk defa senin güzel blogunda gördüm duydum öğrendim valla

bu diyagramı kafa karıştırmak için mi vermişler bence başka sırrı olmalı yoksa rakip firmalar bunun üzerinde düşünüp anlarlardı