Kategoriler
Teknoloji

Turkcell’den Msn ile günde 5.1 milyon mesaj atıldı

Turkcell aboneleri Mayıs verilerine göre; dünyanın en popüler mesajlaşma servisi Windows Live Messenger’i kullanarak arkadaşlarıyla günde 5.1 milyon, ayda 155 milyondan fazla anında iletişim kurmuş.

Windows Live Messenger’le arkadaşlarıyla mesajlaşan Turkcell aboneleri, haftada 7 kontör/ayda 4 TL’ye Turkcell MSN’i sınırsız kullanıyor.

turkcell msn_WLM

Turkcell aboneleri Mayıs verilerine göre; dünyanın en popüler mesajlaşma servisi Windows Live Messenger’i kullanarak arkadaşlarıyla günde 5.1 milyon, ayda 155 milyondan fazla anında iletişim kurdu.

Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla cep telefonlarından sürekli iletişim halinde Turkcell kullanıcıları, her gün 853 bin kez durum bilgisi değiştirdi; ayda 8.2 milyon kez oturum açtı. Günde 5.1 milyon mesaj gönderen Turkcell MSN kullanıcılarının aylık ortalama toplam mesaj sayısı ise 155 milyonu buldu.

Turkcell aboneleri, haftada 7 kontör / ayda 4TL ödeyerek cep telefonlarından Windows Live Messenger ile arkadaşlarıyla sınırsız mesajlaşıyor.

telefondan msn artık standart oldu tanıdığım herkes kullanıyor neredeyse, berberim bile 🙂

benim arkadaşlarımın da çoğu kullanıyor, zaten hizmet o kadar da pahalı değil, uygun fiyat olunca neden teknolojiden faydalanmayalım ki?

mayıs ayında öyleydi gün geçtikçe düşeceğine inanıyorum. çünkü bu servisin çoğu kullanıcısı ilköğretim-lise öğrencileridir. bizim gibi öğrencilerde bu kriz ortamında haftada 7 kontörü zor bulurlar.

yha ben de zaman aşımına uğradı die bir ekran gelio hiç açılmıo

bende de diyo zaman aşımna ugradı nasıl yapa bilir bir yardımcı olurmusunuz. mail atın lütfenn….!