Kategoriler
Blog

Türk işi Technorati

Technorati’yi bilenler için tanıdık gelecek bir site Blograzzi. Arda Kutsal'ın Projesi olan Blograzzi, Alexa, Google ve Technorati'deki bilgileri topluyor, harmanlıyor ve kendisine has bir puana çeviriyor. Böylece hangi blogun Türk blog dünyasında kaçıncı sırada yer aldığını anlayabiliyorsunuz.
blograzzi

Arda'nın ilerki zamanlarda bu puanlama sistemine yönelik planları mevcut Blograzzi Puan adını vermiş kendisini bir yorumunda şöyle yazmış;

Önümüzdeki günlerde ziyaretçi sayılarından bağımsız bir metrik ile de listeleme oluşturmuş olacağız. Bu sayede beğenilen ancak ziyaretçi sayıları çok popüler blogların yanında düşük olmasından dolayı Blograzzi ana listesine giremeyen bloglar ana sayfaya çıkmış olacaklar. Tüm bu çalışmalar gerçekleştirilirken, biraz önce belirttiğim gibi beta kullanıcılarımızın sistemde blog oylamaları, favorilerini oluşturmaları ve yorum yazmaları puan sistemimizin en doğru sonuçları vermesini sağlayacaktır. Ayrıca, planlarımız kapsamında blog olmadığı düşünülen sitelerin kullanıcılarımızın katkısı ile sistemden temizlenmesi için de bir uygulama devreye girecek.

Blogumu takip edenler bir haftadır yok olduğumu biliyorlar e-postalarımı bile okuyamamıştım, Blograzzi’den yeni haberim oldu ilk 10’da benim blogumun olduğunu görünce çok sevindim (:. Eğer bir blogunuz varsa hemen Blograzzi’ye ekleyin bu sayede bogunuzun potansiyelini keşfetmiş olun. Arda’yı ve Inveon’u bu girişimlerinden dolayı kutluyorum içten başarılar diliyorum.
Bu arada Blogkardesligini gören oldumu? (:
Daha fazla bilgi için Blog.blograzzi.com [via]

Eski wolkanca.com’da Türk işi Technorati veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Türk işi Technorati için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Türk işi Technoratiiçin 9 yanıt

nende ekliyecem benimki dün açildi ama google de çikmaya başladı bile umarım başarılı olurum.. 🙂

bende bende bende 🙂
bakalım kaçıncı çıkıcam
kesin yüzbinlerde 🙂

hemen ekleme yoluna gitmeyin, eğer bir blogunuz varsa blograzzide öncelikle blog adınızla arama yapın, eğer yoksa blogunuz ozaman blog ekle sekmesini kullanabilirsiniz.

ya ben blograzzinin vereceği kodları bulamadim acaba nasil bulabilirim..

arda yapmışsa sıkı iştir. bu arada sana da merhaba wolkan.

barış abi neolur kalk dualarımız seninle seni seviyoruz. inşallah tez zaman içinde iyileşirsin. lütfen ayağa kalk. başarabilirsin başaracagına inanıyoruz. seni çook seviyoruz.

barış abi lütfen iyileş başabilirsin. başaracagına inanıyorum. seni yeniden ayakta görmek istiyoruz . seni çokseviyoruz acil şifalar.