Kategoriler
Blog

WordPress'de extra rss feed adresleri eklentisi

Geçtiğimiz ay Wordress'de kategori ve yazıların rss akışları başlığı altında WordPress'de kategorilerin, etiketlerin, yazarların ve her yazının yorumlarına ait bir Rss akışı olduğunu, bunları nasıl ekleyebileceğimizi yazmıştım.

Biraz kafa karıştırıcı bir yazıydı evet, WordPresss'de çalışırken benim felsefem her zaman eğer yapabiliyorsan bir şeyi eklentisiz yap, mümkün olduğunca az eklenti kullan.
Geçen ay yazdığım o yazı eklentisiz olarak aşağıdaki eklentinin yaptığı işin aynısını yapıyor fakat siz kafanız karışmadan ve basitce bu eklenti ile yapabilirsiniz.

Bu eklenti kategorilerin, etiketlerin, yazarların ve yazılara gelen yorumların feed adreslerini otomatik olarak WordPress blogunuzun header kısmına ekleyerek okurlara ilgilendikleri kategori, etiket, yazar veya yazıları rss ile takip edeilmesine olanak tanıyor.

Eklenti diğer WordPress eklentileri gibi indiriyoruz, plugins klasörüne atıyoruz ve admin panelinden etkinleştiriyoruz çalışmaya başlıyor.

Extra feed links

Eklenti adı: Extra feed links
Eklenti geliştiricisi: scribu.net
Download adresi: WordPress Plugin Directory

Afiyet şeker olsun.

Eski wolkanca.com’da WordPress'de extra rss feed adresleri eklentisi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPress'de extra rss feed adresleri eklentisi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.