Kategoriler
Internet

Ttnet li ve iPad sahibiyseniz e-gazete size 3 ay bedava

Ttnet benim iPad aldığımı duymuş olmalı ki çakallık edip burada yazayım diye yeni bir kampanya yapmış. iPad sahibi iseniz ve Ttnet abonesi iseniz size verilen 1 şifre ile Radikal, Hürriyet ve Hürriyet Daily News gazetelerini 3 ay ücretsiz alabileceksiniz. Yapılması gereken sadece gazetelerden bir tanesini seçip uygulamasını indirdikten sonra belirtilen alana şifrenizi yazmak. Şifreyi almak için 6606’ya -EGAZETE boşluk TC Kimlik No- istemişler ona biraz kıl olmadım değil, ama yine de bedava sirke bal gibidir şevo.

TTNET iPad Kampanya

Şifreyi uygulamaya girdikten sonra 3 ay boyunca tüm gazeteyi e-gazete haliyle okuyabilecek, uygulamayı ücretsiz kullanacaksınız. 3 aydan sonra ne olacak onu bilmiyorum abi nereden bileyim, ama bana sorsalar zaten normalde ücret alınması büyük saçmalık, zira reklamlarını çakıyorsun e-gazeteye, normalde bayii de sattığın klasik kağıt gazeteden bin kat daha fazla gösteriyorsun kardeşim işte, sen daha ne istiyorsun, hemen o pazarlama müdürlerinizi pencereden aşağı atın bence daha iyi kar edersiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi http://www.ttnet.com.tr/iyikittnetliyim adresinde sizi bekler ve bu basit şeyde gerçekten anlamadığınız bir yer varsa sıkça sorulan sorular için de aha bu adreste yazmışlar http://www.ttnet.com.tr/web/308-2701-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_sikca_sorulan_sorular_-_kampanyalar/ipad__e-gazete_hediye_kampanyasi

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Ttnet li ve iPad sahibiyseniz e-gazete size 3 ay bedava başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.