Toshieee'den herkese merhaba

Artık ben de Blog ve Wolkanca’ da yazıyorum. Takma adım Toshieee, ismim Ahmet . Komedi, eğlence gibi konuları da dahil ettiğim kendi bloğum toshieee.com'a nazaran burada daha çok web 2.0, bloglama, internet ve özellikle WordPress hakkında yazılar yazacağım. WordPress demişken daha demin bir tane video hazırladım.
Basit WordPress Kurulumu” hakkında..
Daha ilk video denemem olduğu için bazı aksaklıklar var artık onları da hoş görürsünüz. Önümüzdeki yazılarım da ise videolarımda tema türkçeleştirme, sorunsuz bir şekilde tema/eklenti kurma gibi konuları ele almak istiyorum.


https://www.youtube.com/watch?v=qGP8i3JcHN0
Şu anlık deneme aşamasında olduğumuz için youtube dan gösterim yapıyoruz ancak çok yakında cam gibi görüntümüzü sizlerle paylaşacağız merak etmeyin. 🙂 Bu arada lütfen eleştrilerinizi esirgemeyin.
Daha nice yazılarda görüşmek dileğiyle..

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Toshieee'den herkese merhabaiçin 10 yanıt

çok güzel hazırlamışsın, ellerine sağlık, senden ricada bulunayım ben, gerçi bu epeyce ilerilki hafta konuları olur gibime geliyor ama, ultima tag warrior ya da bu şekilde çalışan bir etiketleme sistemini olan bir eklentiyi gene bu şekilde default temada yaparsan sevinirim. çünkü bazı eklentiler bazı themelerde sorun çıkartabiliyor. teşekkürle.r

@wolkanca; hoşbulduk, çok şey katacağımdan emin olabilirsin.. 🙂

@amarat; öncelikle video hakkında yorumun için çok teşekkür ediyorum.
senin de bahsetdiğin gibi eklenti anlatımlarını default temada yapmayı düşünüyorum, dediğin gibi bazı temalarda sorun çıkabiliyor.