Kategoriler
Internet

Toshieee’den herkese merhaba

Artık ben de Blog ve Wolkanca’ da yazıyorum. Takma adım Toshieee, ismim Ahmet . Komedi, eğlence gibi konuları da dahil ettiğim kendi bloğum toshieee.com’a nazaran burada daha çok web 2.0, bloglama, internet ve özellikle WordPress hakkında yazılar yazacağım. WordPress demişken daha demin bir tane video hazırladım.
Basit WordPress Kurulumu” hakkında..
Daha ilk video denemem olduğu için bazı aksaklıklar var artık onları da hoş görürsünüz. Önümüzdeki yazılarım da ise videolarımda tema türkçeleştirme, sorunsuz bir şekilde tema/eklenti kurma gibi konuları ele almak istiyorum.


https://www.youtube.com/watch?v=qGP8i3JcHN0
Şu anlık deneme aşamasında olduğumuz için youtube dan gösterim yapıyoruz ancak çok yakında cam gibi görüntümüzü sizlerle paylaşacağız merak etmeyin. 🙂 Bu arada lütfen eleştrilerinizi esirgemeyin.
Daha nice yazılarda görüşmek dileğiyle..

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

11 Ağustos 2007 tarihinde eklenen Toshieee’den herkese merhaba hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Toshieee’den herkese merhabaiçin 10 yanıt

merhaba wolkanca ailesine hoşgeldin yazılarını şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum

çok güzel hazırlamışsın, ellerine sağlık, senden ricada bulunayım ben, gerçi bu epeyce ilerilki hafta konuları olur gibime geliyor ama, ultima tag warrior ya da bu şekilde çalışan bir etiketleme sistemini olan bir eklentiyi gene bu şekilde default temada yaparsan sevinirim. çünkü bazı eklentiler bazı themelerde sorun çıkartabiliyor. teşekkürle.r

@wolkanca; hoşbulduk, çok şey katacağımdan emin olabilirsin.. 🙂

@amarat; öncelikle video hakkında yorumun için çok teşekkür ediyorum.
senin de bahsetdiğin gibi eklenti anlatımlarını default temada yapmayı düşünüyorum, dediğin gibi bazı temalarda sorun çıkabiliyor.

hoşgeldin toshieee seni takip etmek eğlenceli olduğu kadar yararlı olacağa benziyor

dostum hoş geldin aramıza. bu bloga çokşey katacaksın şimdiden katkıların için teşekkür ederiz.

@serkan & @teknolojixx hoşbulduk inşallah dediğiniz gibi olur, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim..