Kategoriler
Blog Konuk Yazar

Blogger için Bildirgeç teması

bildirgecDamacana.org “Çok Sesli Blog” Bildirgeç temasını Blogger'a göre uyarlamış ve burada sunmuş. Gözattınız beğendiniz mi burun buda temanın kodları.

Yalnız DİKKAT! Bu temanın tasarımı PilliNetwork'e aittir. PilliNetwork‘te bu konuda hiçbir açıklamada bulunmadığı için attığınız her adım bir yasal suç işlemenize neden olabilir.

[kaynak]

Eski wolkanca.com’da Blogger için Bildirgeç teması veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogger için Bildirgeç teması için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

bence çok da güzel sayılmaz.blogger kullanıcıları bloggerın kendi sunduğu temaları uyarlayarak yaparlarsa daha iyi olur.[biraz kod bilgisi gerekli tabi]

merhaba; bir sorunum var yardımcı olur musunuz acaba; blogger adresimi com uzantılı adrese yönlendirdim blogger aracılığı ile, fakat blog sayfama sildim bir ara iptal ettim, şimdi yeniden blog açmak istiyorum ama com adresim açmıyor bu sefer hata veriyor? yardımcı olur musunuz. mail adresim: safak_2023{.}yahoo.com