Kategoriler
Ivır zıvır

TEB Akıl fikir yarışması: icatcikar.com

teb-oyunTürk Ekonomi Bankası Facebook uygulaması da kullanarak bir oyun yapmış, Akıl Fikir Yarışması. icatcikar.com ve Facebook için http://apps.facebook.com/icatcikar/ adresinden oyuna bağlanabiliyorsunuz.

Oyunda, bir gemi vasıtasıyla yukarıdan gelen proje ve fikirleri aşağı düşmesine izin vermeden, ateş açarak yukarıda vuruyorsunuz. Ödüllü bir oyun bu, laptop, fotoğraf makinası gibi çok güzel ödülleri de var.

Oyuna kayıt olurken TEB müşterisi ya da hangi üniversite öğrencisi veya mezunusunuz gibi seçenekler var. 30 Kasım tarhinde sona erecekmiş yarışma acele edip ödülleri kapabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da TEB Akıl fikir yarışması: icatcikar.com veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, TEB Akıl fikir yarışması: icatcikar.com için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.