Kategoriler
Ivır zıvır

Delicious: 2008-11-24

  delicious

 • Türk Ekonomi Bankası Facebook uygulaması da kullanarak bir oyun yapmış, Akıl Fikir Yarışması. icatcikar.com ve Facebook için http://apps.facebook.com/icatcikar/ adresinden oyuna bağlanabiliyorsunuz.
  Oyunda, bir gemi vasıtasıyla yukarıdan …
 • vimeo.com un şehri. çok başarılı bir uygulama.
  (etiketler: )
 • Türk Ekonomi Bankası facebook uygulaması da kullanarak yapılan bir oyunun. Akıl Fikir Yarışması www.icatcikar.com. Facebook için http://apps.facebook.com/icatcikar/ linkinden oyuna bağlanılıyor. Oyunda, bir gemi vasıtasıyla yukarıdan gelen proje ve fikirleri aşağı düşmesine izin vermeden, ateş açarak yukarıda vuruluyor. Ödüllü bir oyun. Laptop, fotoğraf makinası vb. bir çok ödülü var.
 • Hayır başlıkta hata yok, gerçekten bir mahkeme kararı ile tam 5 milyon internet sitesi bir anda kapattırıldı, bu hukuk tarihine geçecek dünyanın en anlamsız ve inanılmaz karar İran’dan çıktı.
  İran’da tek kararla engelenen 5 mi…
 • Buradaki fotoğraflar Niagara şelalesine ait, acaba bu fotoğraflar bir photoshop çalışmasımı yoksa gerçekmi diye şüpheye düşmedim değil. Sanırım fotoğraflar gerçek ama yine de emin değilim kapsamlı araştırma vaktim olmadı, eğer g…
 • iran 5 milyon internet sitesini yasakladi, bekle iran biz geliyoruz (:
  (etiketler: )
 • Japon ressam Tetsuya Ishida gerçekten çok yetenekli biriydi, çoğu resmi Japon hayatının dışa vurumu gibidir. Resimlerindeki karakterlerde genelde ortaya mutsuz, bedenleri açık insanlar vardır.
  Sanatçı 2005 yılında bir tren kazasında ha…
 • 石田徹也の世界 - 飛べなくなった人 -石田徹也公式ホームページ
  Tetsuya Ishida çok yetenekli biriydi Japon ressam kimin resimlerin tanındığını gizli kendi dışa vurumu Japon life. Sanatçı 2005 yılında ölmüşt…

Eski wolkanca.com’da Delicious: 2008-11-24 veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Delicious: 2008-11-24 için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.