Kategoriler
Hayattan

Tarih bunun hesabını soracaktır

israilin devlet terörü Dünyanın en büyük devletleri G8 ler İsarail’in suçsuz, gunahsız insanları ve çocukları öldürmesine tepki göstermezken. Şiddet, zulüm Irak ve Filistin başta olmak üzere tüm dünyada korkunç yüzünü gösterirken. Ülkemizde gencecik insanlarımız hayatının baharında kahpe mermilerle şehit olurken, analar yavrusuz, bebekler yetim kalırken. Söyleyin a dostlar nasıl rahat uyuyorsunuz?

Nasıl bu kahpeliğe, bu zulme, bu insanlık onurunu ayaklar altına alan şiddete nasıl göz yumuyorsunuz? Sizi bilmem ama ben bu durumda Antalya’ya, Alanya’ya, Fethiye’e, Bodrum’a gidip tatil yapamam ( * ). Sizi bilmem ama be başımı yastığa koyduğumda o ölen çocukları ve kahpece öldürülen şehitlerimizi, yavrusuz kalan anaları yetim kalan çocukları, şehit edilen arkadaşlarımı görmezlikten glip uykuya dalamam.

Bu mesajı bilmem kaç kişiye göndermene gerek yok. Bu mesajı bilmem kaç kişiye gönderirsen bir şey kazanmayacaksın. Göndermezsende hiç bir şey değişmeyecek. Bu mesajı okuduğunda MSN paralı olmayacak. Bu mesajı okuduğunda BlogStar yarışması başlamayacak.

Ama elbet tarih bunun hesabını soracaktır.