Kategoriler
Hayattan

Tarih bunun hesabını soracaktır

israilin devlet terörü Dünyanın en büyük devletleri G8 ler İsarail’in suçsuz, gunahsız insanları ve çocukları öldürmesine tepki göstermezken. Şiddet, zulüm Irak ve Filistin başta olmak üzere tüm dünyada korkunç yüzünü gösterirken. Ülkemizde gencecik insanlarımız hayatının baharında kahpe mermilerle şehit olurken, analar yavrusuz, bebekler yetim kalırken. Söyleyin a dostlar nasıl rahat uyuyorsunuz?

Nasıl bu kahpeliğe, bu zulme, bu insanlık onurunu ayaklar altına alan şiddete nasıl göz yumuyorsunuz? Sizi bilmem ama ben bu durumda Antalya’ya, Alanya’ya, Fethiye’e, Bodrum’a gidip tatil yapamam ( * ). Sizi bilmem ama be başımı yastığa koyduğumda o ölen çocukları ve kahpece öldürülen şehitlerimizi, yavrusuz kalan anaları yetim kalan çocukları, şehit edilen arkadaşlarımı görmezlikten glip uykuya dalamam.

Bu mesajı bilmem kaç kişiye göndermene gerek yok. Bu mesajı bilmem kaç kişiye gönderirsen bir şey kazanmayacaksın. Göndermezsende hiç bir şey değişmeyecek. Bu mesajı okuduğunda MSN paralı olmayacak. Bu mesajı okuduğunda BlogStar yarışması başlamayacak.

Ama elbet tarih bunun hesabını soracaktır.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

18 Temmuz 2006 tarihinde eklenen Tarih bunun hesabını soracaktır hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

böyle güzel bir konuyu anasayfanızda yayınladığınız için çok teşekkür ederim kendi adıma evet bir gün tarih hesap soracak katillerden…
filistinli masum insanların hesabı sorulmalıdır. türkiye istaril e tavır almalıdır.

hocam zaten israilin katliam teorisi çok uzun zamandan beri içimizde kanayan bir yara ama ne varki kimse önüne geçemiyor.g8 toplantıları neden yapılır.sanırım viski içip havyar yemek için değilmi akılarına gelirse bu vahşete bir kaç dakikalarını ayırıyorlardır.yazını okuyunca tüylerim yine diken diken oldu😥

israilin yaptığı bir katliamdan bile beter!!!onlarda insan.karşılarındakilerde insan.böyle bir katliamı yapmamak için yürek gerekli.sadece bir toprak için,kendi çıkarları için yaptıklarına bir bakın.nedir bu? nedir ya ne!!!!
oradaki insanlar masumken nasıl böyle bir şeye kalkışabilirler.eğer bir kum tanesi kadar yüreğiniz varsa yapmayın.bir gün siz(israil) onların durumalrına düştüklerinde o zaman göreceksiniz.allh bunları yanınıza bırakmayacaktır. bu katliamda emeği geçen tüm insan olmayanlar bunların cezasını cehennemde çekeceklerdir.insanlar bu katliama artık bir son diyelim.onlarda bizim kardeşimizdir.hep beraber elele!

ve….. siz israil devleti ve sizi destekleyenler bu dünyada olmasa bile öbür dünyada cezanızı çekeceksiniz! !!!