Kategoriler
Geyik

Çayına prezervatif düştü

No follow test Eğer Alanya, Antalya civarında iseniz ve bir otelde kalıyorsanız dikkat edin çayınızı içerken bardağınızın içine “Prezelvatif” düşebilir. 😆

Haberin devamı…

Aynı binada bulunan ve 3. katta Alman sevgilisi ile birlikte oturan bir Türk tarafından atıldığı anlaşılan prezervatif, kahve işletmecisinin tepkisine yol açtı. Olay yerine gelen polis, Türk vatandaşını ve Alman sevgilisini göz altına aldı.

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde, kahvede keyif çayı içen bir vatandaşın bardağına prezervatif düştü.

Prezervatifin, aynı binanın 3. katında Alman sevgilisi ile oturan bir Türk vatandaşının dairesinden atıldığı anlaşıldı. Sinirlenen ve kapıya dayanan kahve işletmecisi Ziya Yardibi, olayı şöyle anlatı:
“Dışarıda masada çay için bir müşterim birden bağırmaya başladı. Gidip baktığımda bardağında prezervatif vardı. Müşteri tam bardağı ağzına götürürken, içine prezervatif düşmüş. Bu olaya sinirlenen müşterim kalkıp gitti ama bu işin peşini bırakmadık. Hemen araştırdık ve o bölümde sadece 3. katta bir Alman’la birlikte yaşayan Türk genci vardı. Prezervatifin onlar tarafından atıldığını anladık. Çok sinirlendim, kapılarına dayandım ama kapıyı açmadılar. Bunun üzerine polis çağırdım. Polis, Türk ve Alman sevgiliyi göz altına aldı. Karakolda gittiğimizde, adli işlemlerin uzun süreceğini bildiğim için davadan vazgeçtim. Bunun üzerine polis de gençleri serbest bırakmış” dedi.

Olayı “İğrenç” olarak nitelendiren Ziya Yardibi, dışarıda masaların bulunduğu yerin üstüne tente yaptıracağını ve bir daha böyle kötü bir olayla karşılaşmak istemediğini söyledi.