Kategoriler
Blog

Bu blog’da sesinizi duyurun

Bana gönderdiğiniz mesajlardan biliyorum aranızda benim blog maceramı yıllardır takip edenler var, ben yine biliyorum siz de belki kendi alanlarınızı açtınız ve benim gibi blogunuza yazıyorsunuz. Sürekli reklam vermek isteyen firmalar var ama bütçeleri benim istediğim rakamları veremiyor ve hoş ben çokta gönüllü değilim evet her reklamı buraya koymaya, zaten fatura da kesemiyorum.

Şimdi size bir teklifim var, gelin sesinizi burada daha çok insana, daha çok internet kullanıcısına “yazı ekle sayfasından” duyurun hem de hiç bir üyelik gerektirmeden, sadece adınızı ve e-posta adresinizi girerek buraya içerik ekleyebilirsiniz, üstelik tamamen ücretsiz.

Şirketinizle ilgili duyurular, basın bültenleri, belki iş, eleman arıyorsunuz veya belki bir evcil hayvan sahiplenmek istiyorsunuz, işte size sesinizi daha fazla kişiye duyurmak için fırsat.

Yazı gönder

Yazı gönderme formunda html kodlarını kullanabilirsiniz, bir resim veya istediğiniz bir internet sitesine bağlantı verebilirsiniz. Yazı gönderme formunda yine yazdığınız yazının önizlemesine bakabilir istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Yazdığınız yazıyı biz kontrol edeceğiz, varsa hatalarını düzelttikten sonra onaylayacağız. Yazınızın onaylanması veya onaylanmaması durumunda sizi bilgilendireceğiz.

İlk ilanı yayınlayan kiş Burcu. Burcu’nun Ankara’da bahçeli bir evi var ve köpekleri çok seviyor, yardıma muhtaç sahipsiz kalmış köpekleri sahiplenmek isteyen bir arkadaşımız. Yazısının başlığı: Ücretsiz köpek istiyorum.

Hemen şimdi sizde bu blogda ilanınızı, fikrinizi, duyurunuzu yayımlamak için buraya tıklayın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Bu blog’da sesinizi duyurun başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Bu blog’da sesinizi duyuruniçin 11 yanıt

daha önce hiç bir blogda böyle bir yenilik görmedim.başarılar!

teşekkürler (: rsskitap.com pcnet dergisine çıkmış ben de seni tebrik ederim.

ilginç ve güzel bir uygulama gibi. direk okuyucuya hitaben çok hoş. inşallah çöplüğe neden olmaz.

pisihole bu konuları bana e-posta göndererek sorabilirsin cevabını da aynı şekilde verebilirim.

moderasyon olduğu için çöplüğe dönme gibi bir şey olmaz. bu okur ilanlarının hepsi "okur ilanları" kullanıcısından yayımlanacak dolayısıyla derli toplu bir halde duru blogda bu kolay. msn diliyle yazılan yazıları tabii ki yayımlamayız fakat onları düzgün türkçeye çevirip kişinin duyurmak istediği şeyi duyurabiliriz. bunun bir kullanım talimatı gizlilik sözleşmesine ekleme yapması kaldı, kanuni vaziyetler de önmeli çünkü ortalıkta bir dolu ard niyetli mahluk bulunmakta.

art niyetli mahluklar… malesef. en korkulası yaratıklar onlar zaten.

herşeye rağmen umarım uygulamanız başarılı sonuçlar doğurur ki öyle olacağına inanıyorum. sizlere de kolaylıklar gelsin moderatörlük konusunda. 🙂

yorumunu yeni farkettim. 🙂 teşekkür ederim.pcnet 'te biz çıktık da senin çıkmadığın yer kaldı mı volkan abi? 😀
yanında ezik kalıyoruz.