Kategoriler
Medya

Siz gerçekten evdesiniz

Az önce haberlerde izlediğimde gülmekten yarıldığım olaydan biraz bahsetmek istiyorum. Eskiden BBG evi falan vardı hatırlarsınız. Bilmem kaç tane başvuru arasından en fotojenik, en seksi, frikik vermeye meyilli kızlar seçilip bir eve tıkılıyor ve bunu canlı olarak 7/24 TV den izliyoruz gerçekten çok akıllıca.


Bunun gibi bir olay basında promosyonu bir şekilde yapılarak “biz evdeyiz” adı altında organize edilmiş, sazan olarak tabir ettiğimiz bayan arkadaşlarımızda programa başvuru yapmışlar. Şimdi buraya kadar her şey tamam ortada bir program olduğu doğru ama ne şekilde nasıl yayınlanacağı konusunda muamma söz konusu. Kızlar ulusal kanallarda canlı olarak yayın yapılacağını bilirken aslında büyük bir çetenin rantı içerisinde olduklarını bilmemektedirler. Kızların tıpkı BBG evindeymiş gibi abuk abuk tripler içerisinde, Türk milletinin abazan kitlesine internet üzerinden kontör karşılığında yayın yapıldığından haberleri yoktur. Havuzda keyifler yapılır, beleş yiyip içilir oohhh gel keyfim gel durumu vardır. Kızlar aynı zamanda yarışmadan sonra spiker, sunucu, manken olma hayali içerisinde yanıp tutuşmaktadır..

Buraya kadar her şey Türkiye’de olabilecek şekilde olduğunda normal gibi duruyor değil mi? Kızların dolandırıldığını anlayana kadar evet normal..Aslında böyle bir program olmadığını, jandarma onları bulundukları evden kurtarınca anlayan kızlarımız mağdur olduklarını savunuyorlar. 🙂 Ahhh bee güzel kızlarım sizi oraya gönderen ananıza babanıza mı kızalım, okuyup ekmeğinizi alma çabasını geçip direk güzelliği ortaya koyarak programa katıldığınıza mı, yoksa cıbıl cıbıl karelerinizi netten pazarladıklarına mı? Dua edin de olay farklı sonuçlanmadan jandarma olaya müdahale etmiş geçmiş olsun ha unutmadan saçlarınızı sarıya boyatmayı unutmayın!