Kategoriler
Konuk Yazar Medya

Mali canlı yayında çıldırdı

mehmet-ali-erbilMehmet Ali Erbil, Fenerbahçe yönetiminin program teklifini kabul etmediği gerekçesi ile Fenerbahçeliliğini askıya aldı.

Var mısın yok musun adlı yarışma programından önce yönetime teklif sunan mali aldığı cevap sonrası saygı duyduğunu belirtti fakat; oyuncuları ve yönetimi var mısın yok musun da gördükten sonra canlı yayında içinden geçenleri seyirciler ve tüm Türkiye ile paylaştı;

”Ben delikanlıca, cesurca Fenerbahçeliyim dedim. Beni Galatasaraylı da Beşiktaşlısı da Trabzonsporlusu da sevdi, Ordu spor’da fahri başkan yaptı. Ama gel gör ki benim takımım böyle çifte standart yaparsa ben de bu yönetim gidene kadar Fenerbahçeliliğimi durdurdum.”

Fenerbahçe yönetiminin verdiği cevap ise;

”Prensip kararı aldık, Fenerbahçeli futbolcuları vermiyoruz, hiçbir televizyon kanalına.”

Diğer videolar için tıklayınız.

Kararı Fenerbahçeli arkadaşlara bırakalım.

Eski wolkanca.com’da Mali canlı yayında çıldırdı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Mali canlı yayında çıldırdı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

bu adamın espirileri ve beyazın espirilerinin üstüne espiri tanımam. cem yılmazıda unutmamak lazım 😉

aziz yıldırım için para nerdeyse orası.sonuçta iyi bir reyting iyi bir görünüm gerekiyor azize için 🙂 karar tabi fenerlilerin olsun ama para için diyorum üzme kendini mali 🙂

valla bunun başına cıkacak var ergenekondan gözaltına alınmazsa iyi birşey

güldüröesini biliyor hellal ama bazı davranışları akıllı bir adamın yapacağı türden değil 🙂