Kategoriler
Medya

Cem Yilmaz’ı örnek alın

Ünlü, meşhur. Günümüzde bu kelimelerin manasını bilmeyen yoktur herhalde, tanınan, bilinen, göz önünde olan insanlar anlamına geliyor ve toplumda sağlıklı hemen hemen herkese ulaşma yetisine sahip medya da sıkça görünürler.

Cem Yilmaz i ornek alinÜnlüler diğer ünsüz insanlar kadar özgür değildirler, onlar ünlü olmanın getirdiği bazı farklı, bize uzak sorumluluklarla yaşarlar. Tabii bazıları. Çünkü toplumun nerdeyse tamamının tanıdığı, göz önünde olan bir kimse olarak örnek olmak gibi bir durumları vardır ister istemez.
Gazete, dergi ve televizyonlarda ünlülerin çok acayip durumlarına şahit oluyoruz kimi doğru, gerçek kimi ise kurgu. Ben şunu demek istiyorum arkadaşlar adam adam ise ünlü de ünsüz de adamdır. Bir atasözü ne diyor; “Eşeğe altın semer vursalar yine eşektir”.

Cem Yılmaz’ı örnek alsınlar.

Eski wolkanca.com’da Cem Yilmaz’ı örnek alın veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Cem Yilmaz’ı örnek alın için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.