Kategoriler
Medya

Star haber ve Kurtlar Vadisi Pusu

Dünkü kurtlar vadisi’nden önce haberleri uzun uzun izledim sabırla, şaşkınlıkla(haberlerin konusu magazinsel tat daydı). Haberlerin arasında reklam almanın yeni yeni moda olduğu günümüzde şimdi trafik kazası haberinin ardından magazin haberleri koymak moda olmaya başladı hadi hayırlısı diyelim.


Haberleri izlerken sürekli kurtlar vadisi karakterlerinin star haberde canlı yayına çıkacağını duyuruyorlar falan ilginç geldi bana da. Bende kurtlar vadisi sever birisi olarak merak ettim bekliyorum bakalım ne soracaklar, ne söyleyecekler sonuçta uzun bir zaman oldu dizinin yeni bölümü oynamayalı. O an geldi, Uğur Dündar’ ın yanında Necati Şaşmaz oturuyor destur bismillah ilk soru geliyor;

Münevver Karabulut cinayeti ile ilgili düşünceleriniz? sorusu sorulmasıyla o anda içmekte olduğum kolayı püskürtmem milisaniyeler içersinde oldu. Nedir yani bu habercilik mi? Sen koskoca Uğur Dündar yıllarını televizyonculuk adına büyük işler, büyük haberler yap bütün karizmayı bir Reha Muhtar sorusuyla çiz..!! Türkiye’ deki habercilik anlayışı budur işte! dandik bir soru, dandik bir cevap!

Şahsi düşüncemdir; bu kadar didiklenen karabulut cinayetini aydınlatmak için harcanan çabanın %50 si yolsuzluk için yapılsaydı, Türkiye şuanda çok farklı yerlerde olabilirdi.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Star haber ve Kurtlar Vadisi Pusu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.