Kategoriler
Eğlence

The Witcher 2. sezon 17 Aralık’ta

The Witcher 2. sezon 17 Aralık 2021 tarihinde Netflix’de.

Müjde: Yeni Bir Sezon Yolda

Henry Cavill; canavar, büyü ve kader konulu dizinin başrolünde. Andrzej Sapkowski’nin fantastik kitaplarından uyarlandı.

Netflix, WitcherCon’da merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyurdu ve üstüne ilk tanıtımı da yayımladı. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezon yayın tarihi dün akşam 17 Aralık 2021 olarak açıklandı. Bunun üstüne bizlere ikinci sezon içerisinde nelerin olacağı konusunda fikir veren yukarıdaki ilk ikinci sezon tanıtım videosu geldi.

WitcherCon Stream 1 | The Witcher | Netflix

WitcherCon Stream 1 | The Witcher | Netflix: WitcherCon is a global virtual celebration of The Witcher! This digital convention will be streamed on both Netflix and CD PROJEKT RED’s YouTube and Twitch channels and will be available for co-streaming.

“Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.”

The Witcher hakkında

The Witcher: 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

The Witcher: 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | Netflix: Tekrar merhaba! The Witcher’ın 2. sezonu 17 Aralık tarihinde tüm dünyada sadece Netflix’te.

“Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük mücadelesi verirken, Geralt’ın genç prensesi koruması gereken çok daha tehlikeli bir şey söz konusudur, çünkü Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.”

The Witcher 2. sezon hakkında

Daha fazlası ve izlemek için: https://www.netflix.com/title/80189685