Kategoriler
Kültür Sanat

Sagopa Kajmer’den K.İ.T.S albümünün ilk klibi

Sagopa Kajmer
Bu sayfadan yayınlanan duyuru niteliğindeki haberde denilene göre; Kötü İnsanları Tanıma Senesi albümünde yer alan Ben Hüsrana Komşuyum adlı şarkının klibinde Sagopa Kajmer ile birlikte yeni yeteneklerde oynayacakmış.
Tam çağrı şöyle;
Kötü İnsanları Tanıma Senesi nin beklenen ilk klipi "Ben Hüsrana Komşuyum" adlı şarkıya çekilecek. Bu klipte Sagopa ile birlikte sen de oynayacaksın, meraklan! Çekimler nisanda, seni ilgilendiren ayrıntılar çok yakında… Rolüne hazırlan, başına neler geleceğini sen bile bilemezsin! Şu an resimde gördüğün yerde… çok yakında!!!

sagopa dan başkasini tanımam, yeni albumun şarkılarının hepsini biliorum we dinledm özellikle vesselam çoq gsll kolerayıda sagopayıda çoq sefiorum kötü insanlari tanima senesi 😀 😀 .d.d.d:

sagopa gerçekten harika! muhteşem bir kültür birikimine sahip ve bunu en güzel şekilde dillendiriyor. sözlerindeki mana o kadar derin ki… sagopa'yı anlayabilmek için rabb'a giden yolları araştırmalıyız!

'maneviyat dev saray' kaf-kef

arkadaşlar ben henüz k.i.t.s. in hepsini dinlemedim ama vesselam, gölge haramileri ve sahibinin sesi çok güzel

arkadaşlar ben henüz k.i.t.s. in hepsini dinlemedim ama vesselam, gölge haramileri ve sahibinin sesi çok güzel. dinlemenizi tavsiye ederim

sagopa seni çok seviyorum sözlerin de hep birşeyler öğreniyorum snin k.i.t.s. albümünün şarkilarini hepsini dinledinm nerdeyse.yaw sagopa bn seni çok görmek istiorum birgün kirklareli babaeskiye konsere gelll.

sago hariqa bir kişiliğe saip we müthiş parçalar yapıo.ßilgi biriqimi sınırsız sözlerini anlamaq içn bayabi çaba gereq belqide sago yu farqlı kılanda bu.teqsin sago !!!

ben sago hastasıyım o benim en sevdiğim rap sanatccısı ona sesleniyorum… seni çok seviyorum.. şimdi de k.i.t.s klibini hepinizin dinlemesini isterim ama dinleyenler de çok beğenmiştir buna eminimm

ben sago yu çok seviyorum onun şarkılarını dinlemeden hayatta uyuyamam sago her yere gidiyorsun bir de çorluda konser versen süper olacak

beyler ben sagodan iyi bir rap ci bilmiyorum yani eğer warsa söyleyin ama bundanda eminim ki sagodan iyi rapcı yok o kraallllll rapcı

selam kajmer iiiii klip hemde nasıl iiiiiiiii senin müziklerine hastayım zaza sagopa kajmer zaza 1000göllü zaza mahfuz