Kategoriler
Kültür Sanat

Doğa İçin Çal 4

Doğa İçin Çal 4. video da yapıldı. Bu yeni yapımda; Selvi Boylum Al Yazmalım, Çiçek Abbas ve Devlerin Aşkı isimli parçalar çalındı, sözler yok tamamen enstrumantal ve bazı dünyadan insanların izleyince ilk defa görmüş olabileceği çalgılar var. Yine öncekiler gibi videoda çok değerli insanlar var.

Daha önce de dediğim gibi umuyorum bu çok sevdiğim hareket, diğer birkaç sivil toplum hareketi gibi sivil toplum hareketi olarak çıkıp daha sonra ticarethanelerin reklam malzemesi olmaz, zor iş ama ben buna inanıyorum olmasın 😉 Olmasa ne olur? ;Bu da olmasın amk, hani ebenin bankası sponsorluğu ile istemiyorum ben bunu, benim gibi insanlar var görünce siktir lan diyorlar siz bunu bilmiyorsunuz.

Doğa İçin Çal ekibinin yeni videolarından haberdar olmak için Facebook sayfasını “Beğen”ii,n
[“Like” us on Facebook]
Facebook: facebook.com/dogaicincal
Youtube: youtube.com/dogaicincal
Twitter: twitter.com/dogaicincal
Website: dogaicincal.com

dpğa için çal 4

doğa için çal 4 doga icin cal selvi boylum al yazmalım, çiçek abbas, devlerin aşkı cahit berkay levent yüksel aqua drum karsu dönmez taylan yıldız bülent üstün göksun çavdar orman çevre ağaç film müziği turkish music türk filmi fırat çavaş boğaziçi caz korosu metin türkcan deniz tuzcuoğlu moğollar 4×4 mehtap demir evren göknar birol yayla akatay ipad garageband