Kategoriler
Konuk Yazar Kültür sanat Medya

Fırıldakzade yakında sahnede!

tolga karel

Tolga Karel, 8 ocak'ta profilo kültür merkezi'nde sahnelenecek 'firildakzade' adli oyunda seyirci karşısına çıkacak.

'Yaprak Dökümü' dizisiyle yıldızı parlayan, alkollü araba kullanması ve magazin gazetecileriyle girdiği tartışmalarla gündemden düşmeyen Tolga Karel, 8 Ocak'ta Profilo Kültür Merkezi'nde sahnelenecek 'Fırıldakzade' adlı oyunda seyirci karşısına çıkacak.

Aydoğan Temel'in yazıp yönettiği ve başrolde olduğu oyun, magazinin hayatımızın her alanındaki etkisini konu alıyor. Erdoğan Temel oyunla ilgili, 'Fırıldakzade için, genel tanımla son dönemde magazinleşen hayatın bir parodisi diyebiliriz.

Gerçek sanattan, insan ilişkilerine, spordan siyasete kadar magazin hayatın her noktasına, o denli etki etmeye başladı ki, bütün bu konuların iç içe geçtiği bir hikaye ile mizahı yoğurarak oyununu kaleme almak neredeyse bir gereklilik haline geldi' dedi.

Eski wolkanca.com’da Fırıldakzade yakında sahnede! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Fırıldakzade yakında sahnede! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.